Alternatywa dla tradycyjnych kosmetyków

Bardzo często dostaję podrażnień od kosmetyków zarówno tych do makijażu, jak i tych do pielęgnacji. Niejednokrotnie moja twarz zaczynała mnie piec nawet po żelach do mycia twarzy dla osób z bardzo wrażliwą cerą, lub po delikatnych kremach. Nierzadko też zdarzały się problemy skórne po konkretnych produktach do makijażu. Szukając alternatywy dla znanych mi kosmetyków trafiłam na te wegańskie.

Sklep internetowy z wegańskimi kosmetykami

dobre wegańskie kosmetyki - cenaPosiadam niestety bardzo wrażliwą skórę twarzy, która wymaga bardzo delikatnej pielęgnacji. Co prawda w drogeriach znajdziemy mnóstwo produktów do pielęgnacji przeznaczonych dla takich osób, ale niestety i na nich bywało, że się zawodziłam, a skóra dalej była podrażniona i szczypała. Samych podrażnień dorobiłam się przez kosmetyki do makijażu. Kilka razy już trafiłam na podkłady, które wywoływały zaczerwienienia i wysypkę na mojej cerze, lub na eyelinery i tusze szczypiące w oczy. Szukając czegoś, co pozwoli zniwelować te efekty podrażnienia trafiłam na sklep sprzedający dobre wegańskie kosmetyki – cena tych produktów była bardzo zbliżona do tradycyjnych wersji kosmetyków z jakimi spotykamy się na co dzień w drogeriach. Postanowiłam zatem przetestować linię do pielęgnacji i sprawdzić, czy także dołączę do tych kobiet, które zachwalają produkty wegańskie. Kiedy odebrałam paczkę z kosmetykami od razu postanowiłam je sprawdzić i rzeczywiście, zgodnie z tym, co czytałam w artykułach, te kosmetyki okazały się być dla mnie prawdziwym zbawieniem. Pierwszy raz od dłuższego czasu żaden z tych produktów nie wywołał u mnie skutków ubocznych. Czułam już po pierwszym użyciu, jak moja skóra twarzy relaksuje się i odpręża. Byłam niesłychanie zadowolona z jakości tych produktów dlatego korzystając z okazji, że na stronie były także wegańskie kosmetyki do makijażu zamówiłam kilka wiedząc, że te z pewnością mnie nie podrażnią. Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie używałam tak dobrej jakości kosmetyków do makijażu z jakimi się spotkałam w wersji wegańskiej.

Zamówiłam odpowiedniki tego, co mnie podrażniało, czyli podkład, eyeliner oraz tusz do rzęs i wszystkie trzy produkty okazały się fenomenalne. Największe wrażenie na mnie zrobił podkład, który okazał się być niezwykle delikatny w swojej formule, a mimo to świetnie się rozprowadzał i wtapiał w skórę nie zapychając porów, ale również nie zwiększając ich widoczności. Miał on silne działanie nawilżające, więc po nałożeniu czułam, jakbym miała na sobie dobrej jakości, bogaty krem. Jak się okazało później kosmetyki wegańskie to także kosmetyki pielęgnacyjne.