Aranżacja wnętrz w kreatywny sposób

Już jakiś czas temu udało nam się w końcu kupić mieszkanie. Bardzo długo przygotowywaliśmy się do tego procesu. Planowaliśmy tą inwestycję już bardzo długo. Rozważaliśmy bardzo wiele różnych możliwości. Zastanawialiśmy się nad tym czy mamy wyjechać gdzieś do innego miasta, a może nawet na wieś. Uznaliśmy po po długiej naradzie, że będzie dobrze jeżeli zdecydujemy się na zostanie w mieście.

Aranżacja wnętrz na piątkę!

aranżacja wnętrz - łódźMamy małe dzieci, które idą niedługo do szkoły. Jak wiadomo miasto daje dużo więcej możliwości. Zarówno w zakresie edukacji, rozwoju, ale i także późniejszej zawodowej. Dlatego, też stwierdziliśmy, że najlepiej będzie jeżeli zostaniemy. Mieszkanie udało nam się znaleźć w bardzo okazyjnej cenie. Nawiasem pisząc mieliśmy dosyć mieszkania u naszych rodziców. Kochamy ich nad życie, ale mieszkanie w taką ilość osób i jeszcze w jednym lokum to dosyć duże utrudnienie. Biegające maluchy, mało miejsca. Przyszedł czas najwyższy na to, aby przejść na tak zwane „swoje”. Dlatego, też cieszymy się z tego, że udało nam się zrealizować nasz plan. Mieszkanie znaleźliśmy dzięki naszym znajomym. Polecili nam pewnych ludzi, a my odkupiliśmy mieszkanie. To była naprawdę rewelacyjna oferta. Jednak wymagało ono dużego remontu. Potrzebna była nam, także aranżacja wnętrz – łódź na szczęście ma bardzo duży wybór specjalistów. Kiedy wykonaliśmy już remont, udaliśmy się do projektanta wnętrz. Była to świetna osoba. Na początku zadzwoniliśmy do niego. Przeprowadziliśmy rozmowę. Powiedzieliśmy czego dokładnie oczekujemy. On nas dokładnie wysłuchał. Umówiliśmy się na spotkanie. On z kolei zaproponował nam, że przygotuje odpowiednie projekty, skierowane na nasze potrzeby, a później przedstawi je na najbliższym spotkaniu. Tak, też się stało. Spotkanie było bardzo produktywne. Idealnie się rozumieliśmy. Szczerze przyznam, że trochę obawialiśmy się kwestii cenowych, ale było to całkowicie zbędne. Zależało nam na tym, aby wprowadzić do naszego domu duża światła i jasnego koloru. Uwielbiamy nowoczesny styl i szczerze jesteśmy w nim zakochani. Projektant zaproponował nam tyle świetnych pomysłów, że nie wiedzieliśmy, które mamy wybrać. Na szczęście on nas mocno pokierował i wszystko poszło jak po maśle.

Efekt był zdumiewający. Mieszkanie prezentowało się znakomicie. Projektant spełnił wszelkie nasze oczekiwania. Bardzo cieszymy się z tego powodu, że skorzystaliśmy z tego typu usług. To jedna z lepszych inwestycji dokonanych w naszym życiu. Było warto. Czujemy się teraz w naszym mieszkaniu jak nowo narodzeni.