Artystyczne zdjęcia noworodka

Przyszedł ten wspaniały dzień. Nasz ukochany potomek przyszedł na świat, nasza córeczka czy synek w końcu jest z nami. Mijają pracowite i trudne dni i tygodnie, a nasze dziecko szybko rośnie i się zmienia. Warto zachować te momenty, bo później będzie nam trudno pamiętać, jak nasz noworodek wyglądał i jak się uśmiechał. Warto uwiecznić te momenty za pomocą fotografii – takie zdjęcia pozostaną już na zawsze i są pięknym prezentem dla babci, dziadka czy rodziców chrzestnych.

Sesja noworodkowa w Bydgoszczy

sesje noworodkowe bydgoszczJeśli chcemy zrobić naszemu nowonarodzonemu dziecku piękne zdjęcia, warto zrobić to w pierwszych miesiącach życia, najlepiej nie wcześniej niż po pierwszym miesiącu. Takie zdjęcia to piękna pamiątka. Nasze dziecko już nigdy nie będzie tak wyglądało, nie będzie miało takich małych rączek i stópek i zmieni się zupełnie, bo w pierwszym roku dziecko zmienia się najbardziej. Jeśli chodzi o sesje noworodkowe Bydgoszcz ma dużo do zaoferowania, nie będzie problemem znalezienie do tego odpowiedniego fotografa. Tak naprawdę każdy fotograf stacjonarny się tego podejmie, ale warto szukać lepiej. Przecież to nie chodzi tylko o to, żeby zrobić zdjęcie dziecku na krzesełku na niebieskim tle. Warto poszukać lepiej i znaleźć kogoś, kto się w tym specjalizuje i to lubi. Jest wiele fotografów, lubiących pracę z dziećmi i do takich warto znaleźć kontakt. Mają oni wiele specjalnych gadżetów w swojej pracowni, ciepłe puchate kocyki, słodkie krzesełka, które idealnie pasują do takich zdjęć. Najczęściej taka sesja to około godziny robienia zdjęć w różnych pozycjach i w różnych przebraniach oraz wieloma elementami, które uzupełniają przestrzeń i dają niezwykły efekt. Wystarczy porównać, co wygląda lepiej. Zdjęcie na krzesełku na jednolitym tle, czy zdjęcie w małym samochodziku w czapce rajdowca? Albo w wózeczku, albo z misiami. Im więcej ciekawych zdjęć tym lepiej, bo później mamy do wyboru, w zależności od pakietu, najczęściej od 10 do 20 zdjęć. Sami możemy wybrać, które najbardziej nam się podobają i fotograf te właśnie drukuje. Należy pamiętać, że dodatkowe kopie są płatne ekstra.

Warto zachowywać piękne momenty w życiu. Teraz pamiętamy, ale za kilka lat, to będzie bardzo przyjemne móc popatrzeć jak kiedyś wyglądały nasze pociechy. Dzieci szybko się zmieniają i rosną tak, że zanim się obejrzymy idą do przedszkola, szkoły, na studia, do pracy. Koniecznie zachowajmy to nie tylko w pamięci, ale także na fotografii, chociażby po to, żeby móc je dziecku pokazać za kilka – kilkanaście lat. Czas szybko mija i warto mieć pamiątkę, aby później móc usiąść w fotelu z gorącą kawą i powspominać stare czasy.