Baterie umywalkowe z czujnikiem

Od kilku lat zajmuje się profesjonalnie projektowaniem wnętrz. Pracuje w biurze, które przede wszystkim zajmuje się dużym projektami budynków publicznego użytku. Ostatnio, na przykład, miałam przyjemność projektować wnętrza dużej galerii, która powstanie w moim mieście. W takich budynkach najbardziej podoba mi się aranżowanie łazienek. Mam w nich duże pole do popisu jak chodzi o styl i użyte sprzęty. Inwestorzy coraz częściej proszą o wykorzystanie najnowszych sprzętów dobrej jakości. Mam więcej okazję dowiedzieć się, co nowego jest dostępnego na rynku.

Oryginalne baterie łazienkowe w galerii

nierdzewne baterie umywalkowe czasoweProjektowanie wnętrz było moją pasją od kiedy pamiętam. Teraz mam okazję zbierać doświadczenie w tej branży, pracując na naprawdę dużych projektach. Jednym z nich, który zabiera nam sporo czasu, jest projekt dużej galerii, które niedługo powstanie niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Cały projekt wzbudza przez to we mnie dużo entuzjazmu. Będę mogła chodzić do wspomnianej galerii i przyglądać się wnętrzom, które sama zaprojektowałam. Przyjemne uczucie. Na razie, jednak, dopracowuje wnętrza łazienek, których w całym obiekcie będzie kilka. Dzięki temu odkryłam nierdzewne baterie umywalkowe czasowe, które idealnie nadają się do łazienek użyteczności publicznej i mają wspaniały, nietypowy design. Sam kran jest bardzo szeroki i kranu do końca nie przypomina, a woda leci z niego jak z wodospadu. Baterie te mają wbudowane czujniki, przez co woda leci dopiero po zbliżeniu ręki. Czas lecenia wody też jest ograniczony, przez to całe galeria oszczędnie podejdzie do użytkowania wody. Baterie umywalkowe na czas możemy spotkać niemal w każdej galerii, siłowni, pływalni i wszędzie tam, gdzie łazienki oddane są do szerszego użytku. Baterie, które możemy spotkać najczęściej, mają wbudowany przycisk, za pomocą którego uruchamia się strumień wody i leci on dopóki przycisk nie wróci na swoje miejsce. Baterie, które ja odkryłam, nie mają przycisku, tylko czujnik na podczerwień. Dzięki temu użytkowanie ich jest bardziej higieniczne, a także łatwiejsze.

W łazienkach, które znajdują się w galerii projektowanej przez nasze biuro, znajdą się najnowszej generacji baterie umywalkowe, z których woda leci na czas i uruchamia się jej strumień za pomocą specjalnego czujnika na podczerwień. Baterie te są oczywiście nierdzewne i mają bardzo oryginalny design. Baterie umywalkowe na czas używa się praktycznie we wszystkich łazienkach użyteczności publicznej. Różnią się tylko one między sobą wyglądem i sposobem uruchamiania.