Butla z helem, to nic trudnego

Razem z moim chłopakiem jesteśmy teraz na etapie, kiedy oboje kończymy niezwykle ciężkie studia. Oboje wprost nie mogliśmy się już doczekać tego momentu, bo jednak pięć lat studiów, to naprawdę sporo. Całe szczęście, że ta przygoda dobiega już końca i zaczniemy już takie prawdziwie dorosłe życie. Dla nas to już najwyższy czas, aby całkowicie się usamodzielnić i zacząć żyć normalnym życiem.

Butla do balonów

butla z helem do wynajęciaZa mniej więcej dwa tygodnie mój chłopak będzie bronił swojej pracy magisterskiej i nareszcie nastanie ten moment, kiedy to zakończy etap studiów. Nie mogę się doczekać, aż na mnie przyjdzie czas. Chociaż, jak teraz patrzę na niego, jak widzę, że się stresuje, ciągle przygotowuje do tego i uczy, to nie wiem, czy aż tak bardzo czekam na to. No nic. Wiem, że mnie to nie ominie. Teraz muszę się skupić, aby jakoś jemu pomóc. Pomyślałam sobie, że będzie mu bardzo miło, jak wróci z tej obrony, a w domu będę na niego czekać razem przyjaciółmi i zorganizujemy mu takie małe przyjęcie niespodziankę, aby jakoś uczcić ten moment i to wydarzenie. Napisałam więc do naszych najbliższych znajomych, że planuje coś takiego, a oni przyznali, że to świetny pomysł i że chętnie pomogą mi przy organizacji tego wszystkiego. Miałam już wstępnie plan, jak to wszystko ma wyglądać. Zamówiłam już nawet jakieś jedzenie w jednej z knajp oraz kupiłam jakieś przekąski. Chciałam jeszcze koniecznie kupić balony. Zawsze kojarzą mi się one z celebracją czegoś, a teraz jest okazja. Interesowała mnie tez butla z helem do wynajęcia, bo koniecznie chciałam, aby te balony były właśnie tym nadmuchane. Całe szczęście, jak się okazało, wcale nie jest to trudne do zdobycia w moim mieście, bo bardzo szybko to znalazłam. Wynajem też nie kosztuje dużo, a wręcz myślałam, że jest to droższy interes, a tu miłe zaskoczenie. Pan na miejscu, jak tą butlę odbierałam, bardzo dokładnie wyjaśnił mi, jak mam używać tą butlę i tutaj też się zdziwiłam, bo bałam się, że nie za bardzo sobie z tym poradzę, a tu proszę. Nawet dziecko by sobie z tym poradziło. Muszę więc i ja sobie dać radę. 

Przyjęcie niespodzianka, które udało mi się zorganizować z pomocą moich przyjaciół, okazało się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy bawili się przednio, a mój chłopak naprawdę niczego się nie spodziewał i był pozytywnie zaskoczony, kiedy nas wszystkich zobaczył. Bardzo się ucieszył i wreszcie mógł się zrelaksować, wyluzować i już niczym nie przejmować. Miał czas na maksymalne odprężenie i zasłużony odpoczynek, bo należy mu się jak nie wiem co.