Dlaczego warto doczepić sobie wlosy?

Po narodzinach moim synów mój świat zmienił się nie do poznania. Odtąd musiałam przecież myśleć nie tylko o sobie, ale przede wszystkim o maleńkich istotach, za które stałam się w pełni odpowiedzialna. Bardzo często kobiety stające w roli matki z poczucia obowiązku wobec swoich dzieci przestają należycie dbać o siebie. Chodzi zarówno o kwestie wyglądu, jak i samopoczucia. Sama dość późno zrozumiałam, że muszę zadbać o swoje zdrowie oraz własnych wygląd właśnie po to, aby być dobrą matką.

Moje doczepiane włosy

wysokiej jakości doczepiane włosyDo niedawna jeszcze byłam załamana tym, że po ciążach wskutek różnych zawirowań hormonalnych, jakie odbywały się w moim organizmie, straciłam bardzo dużo włosów. Wyglądałam okropnie i nie potrafiłam na siebie już patrzeć w lustrze. Oczywiście stres związany z opieką nad dziećmi oraz brak snu także robiły swoje. Dodatkowo zaostrzyły się moje problemy związane z niedoczynnością tarczycy. Z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka Agata, która jest wspaniałą fryzjerką. Zaproponowała mi wysokiej jakości doczepiane włosy. Początkowo wyśmiałam jej pomysł, ponieważ nigdy nie podobały mi się tego typu fryzury, jednak z czasem zrozumiałam, że właśnie to może okazać się dla mnie zbawienne. Rzeczywiście tak było, ponieważ po zabiegu przedłużenia włosów odżywałam! Poczułam się w końcu bardziej kobieco, zwyczajnie zrozumiałam, że mogę być jeszcze atrakcyjna. Nie przejmowałam się w ogóle faktem, że doczepiono mi sztuczne włosy, ponieważ całość stylizacji wyglądają bardzo naturalnie i postronna osoba, która nie widziałam mnie po ciążach, nawet by nie zauważyła, że byłam u fryzjera. Zabieg, jakiemu się poddałam, niestety nie należał do najtańszych, jednak uważam, że był wart swojej ceny. Znacząco wpłynął przede wszystkim na polepszenie mojego samopoczucia, powodując jednocześnie podniesienie mojej samooceny. Mam dużo szczęścia, że otaczam się wspaniałymi ludźmi, którzy przekonali mnie do zainwestowania w swój wygląd. Agata świetnie wykonała swoją pracę, a w dodatku zaoferowała mi sporą zniżkę, za co jestem jej dozgonnie wdzięczna.

Przedłużanie włosów to zabieg nie tylko estetyczny, ale także pielęgnacyjny, gdyż stymuluje nasze własne włosy do szybszego wzrostu. Dla mnie najistotniejsze było to, że posiadając nową fryzurę, ponownie odkryłam swoją kobiecość i zrozumiałam, że nie mogę stać się kurą domową. Zadbana matka to zwyczajnie szczęśliwsza kobieta, a właśnie taka najlepiej opiekuje się swoimi dziećmi. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn Twoje włosy są zbyt rzadkie i denerwuje się to lub nawet doprowadza do rozpaczy, to nie wahaj się, tylko odwiedź salon fryzjerski!