Dobre escape roomy w Warszawie

Ilość escape roomów z roku na rok rośnie. W związku z tym ciężko jest nam wybrać odpowiedni. Na szczęście dzięki rankingom jesteśmy w stanie dokonać odpowiedniego wyboru. Rankingi tworzone są dzięki opiniom osób, które już skorzystały z danej atrakcji. Jeśli zależy nam na tym, aby wybrać miasto, w którym wybór escape roomów jest największy, śmiało możemy postawić na Warszawę.

Escape roomy dostępne w Warszawie

najlepszy escape room - warszawaWarszawa słynie z naprawdę dobrych escape roomów. Ich wybór jest bardzo szeroki, w związku z czym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Poszczególne pokoje różnią się nie tylko tematyką, ale także poziomem trudności. Dzięki tego typu rozrywce, jesteśmy zamykani w pokoju nawiązującym do konkretnej tematyki i mamy aż 60 minut na rozwiązanie szeregu ciekawych zagadek. Niektóre escape roomy proponują nam grę nieco krótszą – czyli 45-minutową. Taka gra może być niesamowicie ciekawa oraz emocjonująca. Tak naprawdę pionkami są uczestnicy, którzy po kolei odkrywają elementy układanki, przybliżającej ich do wyjścia z pokoju. W niektórych obiektach po upływie konkretnego czasu drzwi zostają otwarte i nie ma możliwości dokończenia rozgrywki. Musimy pamiętać o tym, że w ostatnim czasie escape roomy przeżywają prawdziwe oblężenie. To dlatego jeśli decydujemy się na grę w konkretnym terminie, warto nieco wcześniej ją zarezerwować. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nikt nie zajmie konkretnego pokoju. Jeśli nie do końca wiemy na jaki escape room postawić, wystarczy wyszukać hasło najlepszy escape room – Warszawa. Wtedy będziemy mieć dostęp do rankingu, dzięki czemu wybierzemy pokój, który ma najwyższe opinie a także najbardziej nam odpowiada. Nie ma co starać się rezerwować na ślepo. Na samym początku sprawdźmy co o konkretnej grze mówią ci, którzy już skorzystali z tej atrakcji. Wśród warszawskich escape roomów nie brakuje np. ucieczki z bezludnej wyspy, a także ze skarbca. W każdej grze wcielamy się w dobrą lub złą postać, która ma za zadanie uciec.

Escape roomy bywają naprawdę różne. Zazwyczaj różnią się one tematyką, a także poziomem trudności. To dlatego zanim zarezerwujemy konkretną rozgrywkę, warto zastanowić się, czego oczekujemy od takiego pokoju. Jeśli chcemy poczuć odrobinę grozy, wybierzmy pokój, który nawiązuje do kultowych horrorów. Jeśli jednak zamierzamy ruszyć szarymi komórkami, dobrze sprawdzi się pokój z fabułą, która np. nawiązuje do konkretnej książki. Propozycji jest naprawdę wiele i każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś ciekawego.