Dobrze zorganizowana przeprowadzka na terenie Warszawy

Znacie ten moment kiedy w waszym życiu następuje gwałtowna zmiana i musicie sprostać nowym wyzwaniom? Ja ostatnio przeżyłam coś takiego na własnej skórze. Chciałbym się z wami podzielić tą historią, bo może tak jak ja wtedy myślicie, ze nie dacie rady, że to was przerasta i potrzebujecie po prostu słowa wsparcia. Nawet jeśli miałby być pisane słowa przez jakiegoś obcego wam człowieka. Poznajcie moją historie.

Zorganizowanie przeprowadzki w ciąży

przeprowadzka na terenie WarszawyNasze życie jeszcze jakiś czas temu było poukładane. Z mężem oboje pracowaliśmy i  naprawdę dobrze nam się razem żyło w naszej wygodnej kawalerce. To się stało jakieś dwa lata temu. Zupełnie się niczego nie spodziewając spędzałam dzień zapracowana przy swoim stanowisku.Wtedy w pracy poczułam się fatalnie na tyle, że zemdlałam i ocuciłam się dopiero w karetce. Wystraszyłam się bardzo, bo niby co to mogło być? Nie narzekałam nigdy na zdrowie, a tutaj taka sytuacja. Udałam się do lekarza, ten zlecił mi badanie krwi i wynik mnie zamurował. Okazało się, że jestem w ciąży. Dodatkowo zagrożonej i musiałam zmienić swój styl życia. O pracy czy jakimkolwiek wysiłku fizycznym nie było mowy. Byliśmy z mężem lekko przerażeni, ale tez jakoś wewnętrznie szczęśliwi. Oboje postanowiliśmy, ze nasza dotychczas wystarczająca nam mała kawalerka to nie jest mieszkanie dla rodziny  dzieckiem. Kupiliśmy więc trzy pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy i wszystko było by cudnie gdyby nie fakt przeprowadzki. W kawalerce pomimo niewielkiego metrażu uzbieraliśmy pokaźną kolekcje rzeczy. Nasze meble były zasadniczo nowe i nie chcieliśmy ich wymieniać. Zwłaszcza, że teraz mieliśmy kredyt i wyprawkę niemowlęca do skompletowania. Mąż nie miał nawet możliwości wykorzystania urlopu. Ja mimo, ze w stanie leżącym postanowiłam działać. Znalazłam w internecie ogłoszenie firmy, której oferowaną usługą była dobrze zorganizowana przeprowadzka na terenie Warszawy. Właśnie czegoś takiego potrzebowaliśmy.  Zatrudnieni panowie zdemontowali nasze meble, zabezpieczyli je przed uszkodzeniami i przetransportowali je do nowego mieszkania. Dodatkowo po wniesieniu ich zmontowali je i ustawili zgodnie z moim życzeniem. Dokonali także instalacji naszych sprzętów RTV/AGD. Bardzo odciążyło to mojego męża. Ja mogłam spokojnie nadzorować cały proces bez żadnego wysiłku. Panowie na prawdę się postarali i jeszcze posprzątali po sobie.  Nigdy nie sądziłam, ze przeprowadzka może być tak łatwa i przyjemna. Cały zespół był świetnie zorganizowany  i każdy doskonale wiedział jakie jest jego zadanie. Żadne z naszych mebli nie zostało uszkodzone nawet komoda została skręcona stabilniej niż przed przewozem. Zostaliśmy potraktowani u obsłużeni naprawdę fachowo .

Teraz jesteśmy rodzicami prawie rocznej Hani. Wprowadziła do naszego życia tak wiele, że nie sposób mi tego wyrazić. I pomyśleć, że tak się przejmowałam tymi wszystkimi zmianami. Ciąża i zorganizowana przeprowadzka na terenie Warszawy to dwie rzeczy, które da się pogodzić. Jesteśmy na to najlepszym przykładem. Jestem na prawdę szczeliwa, że wtedy trafiłam na ogłoszenie firmy od przeprowadzek, bez nich nie dalibyśmy rady.