Firma, która tworzy zaproszenia

Kiedy byłam mała marzyłam o prowadzeniu własnego biznesu. Nie miałam wówczas pojęcia, z czym się to wiążę. Wiedziałam tylko, że podobają mi się elegancko ubrane kobiety w szpilkach, które zarabiają na tym, że prowadzą firmę, związaną z ich pasją. Moją pasją zawsze była sztuka. Od dziecka uwielbiałam malować, rysować oraz wycinać. Obiecałam sobie, że w jakimś stopniu w dorosłym życiu będę na tym zarabiać. I rzeczywiście, dotrzymałam sama sobie słowa. Jestem właścicielką cały czas rozwijającej się firmy. 

Produkcja zaproszeń i kartek okolicznościowych

zaproszenia bohoCzasami jest tak, że dziecięce marzenia w dorosłym życiu stają się rzeczywistością. To, czy tak się stanie, zależy przede wszystkim od nas samych. Chodzi o to, czy pozwolimy naszym marzeniom umrzeć, czy raczej będziemy je pielęgnować i szukać sposobu na to, jak zmienić je w rzeczywistość. Mi się udało. Obecnie prowadzę firmę, które produkuje zaproszenia oraz kartki. Zlecenie przyjmuje przez specjalny sklep online. Obecnie mam własną małą halę produkcyjną, na której drukowane są i pakowane zaproszenia. Sama zajmuje się ich projektowanie. Specjalnie ukończyłam nawet kurs grafiki. A całą działalność zaczynałam od tego, że sprzedawałam robione przeze mnie ręcznie zaproszenia i kartki okolicznościowe. Obecnie większość z nich jest drukowanych, chociaż zdarzają się kolekcje limitowane, robione ręcznie. Co roku pojawia się modan na nowy rodzaj zaproszeń ślubnych, bo tych oczywiście sprzedaje najwięcej. W tym roku, na przykład, niezwykle modne są zaproszenia boho, nawiązujące do lekkiego stylu miejskiego. Dominuje w nich bogactwo motywów roślinnych. Wykorzystuje się w nich często ekologiczne materiały. Młodzi ludzie mają wręcz bzika na punkcie tego typu zaproszeń. I szczerze, nie dziwię im się. Potrafią być one niezwykle oryginalne, a przy tym etrakcyjne wizualnie i eleganckie. Stworzyłam sporo wzorów takich zaproszeń boho. Często też narzeczeni piszą do nas z prośbą o możliwość stworzenia własnych wzorów. Pomagam im wtedy stworzyć odpowiedni projekt, który, po zatwierdzeniu przez nich, przekazuje do realizacji. 

Od kilku lat prowadzę dobrze prosperującą firmę, która zajmuje się produkcją zaproszeń i kartek okolicznościowych. Są to kartki drukowane na specjalnych maszynach, ale wcześniej trzeba stworzyć projekt takiego zaproszenia czy telegramu. Żeby robić to profesjonalnie, ukończyłam kurs grafiki. Głównie ja zajmuje się więc projektowaniem zaproszeń i sprawia mi to wielką satysfakcję. Zamówienia przyjmuje online, czasami nawet mam zapytania o możliwość tworzenia indywidualnych projektów.