Gdzie kupić susz konopny?

Stosowanie produktów konopnych może nam przynieść bardzo duże korzyści zdrowotne i to w bardzo niedługim czasie. Bowiem większość terapii z wykorzystaniem artykułów zawierających kannabidiol (CBD) szacuje się na około trzy miesiące. Jest tak, albowiem po takim czasie, ta substancja aktywna osiąga w organizmie odpowiednio wysoki poziom.

Sklepy z suszem konopnym

susz konopny sklepJednym z najbardziej popularnych produktów konopnych zawierających leczniczy kannabidiol, jest susz konopny CBD, czyli legalna marihuany. Można nią legalnie handlować, ponieważ w jej składzie znajdziemy zaledwie śladowe ilości tetrahydrokannabinolu (THC), który w konopiach odpowiada za efekt odurzenia oraz psychiczne uzależnienie. W zwykłej marihuanie można znaleźć od kilku do kilkudziesięciu procent tej substancji psychoaktywnej, natomiast w legalnej nie może być więcej niż 0,02%. Jak widać, różnica jest nader widoczna i łatwo zrozumieć czemu susz CBD nie wykazuje właściwości odurzających i czemu nie powoduje żadnych działań niepożądanych ani ubocznych. Warto też wiedzieć iż susz jest produktem w stu procentach naturalnym i ekologicznym, gdyż pochodzi wyłącznie z plantacji, gdzie nie stosuje się herbicydów, pestycydów, GMO ani sztucznych nawozów. Konopie uprawiane w takich warunkach cechują się najwyższą jakością i największą zawartością kannabidiolu. Pamiętać należy, że każde opakowanie legalnego suszu jest opatrzone informacją o miejscu pochodzenia, dacie zbioru oraz upływie terminu ważności. Tym ostatnim wskaźnikiem jednak nie do końca należy się sugerować, albowiem trwałość suszu można przedłużyć, zamykając go w hermetycznie zamykanych szklanych słoiczkach. Natomiast, gdy chcemy zakupić susz konopny sklep internetowy jest do tego najlepszym miejscem. Jest tak, ponieważ to właśnie w takich sklepach mamy największy wybór i najbardziej rozsądne miejsca. Natomiast większość konsumentów korzysta ze sklepów stacjonarnych raczej doraźnie, gdyż ich oferta, w zestawieniu ze sklepami online, prezentuje się mało okazale. Warto też zwrócić uwagę, że w sklepach online znajdziemy również akcesoria do przyjmowania i przechowywania marihuany CBD.

Legalny susz konopny jest najtańszym produktem konopnym, bowiem jeden jego gram możemy kupić już za około trzydzieści-trzydzieści pięć złotych. W porównaniu z innymi produktami zawierającymi kannabidiol, jak oleje, pasty i woski, jego cena jest niemal promocyjna, albowiem wymienione produkty mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. W dodatku za opakowanie, które stanowi zaledwie miesięczny zapas.