Gdzie się udać na romantyczną kolację?

Ostatnio moja żona miała słuszne zastrzeżenia do naszego związku. Jak się nad tym długo zastanowiłem, to doszedłem do wniosku, że bardzo ją zaniedbałem. Już od dawna, nawet nie powiedziałem jej nic miłego. Postanowiłem to zmienić. Z powodu urlopu w pracy, miałem teraz sporo wolnego czasu, dlatego postanowiłem wymyślić jakąś romantyczną kolację albo romantyczny weekend, gdzieś w okolicy, aby żona również mogła odpocząć od swojej pracy i zrelaksować się. Musiałem tylko zdecydować się na coś konkretnego.

Zdecydowałem się zabrać ją na kolację

romantyczna kolacjaPonieważ nie miałem pomysłów, wszedłem na lokalne forum internetowe dla mężczyzn i zapytałem, co będzie lepsze romantyczna kolacja czy romantyczny weekend, gdzieś w okolicy. Wiele osób powiedziało mi, że nie powinienem przesadzać i romantyczna kolacja w zupełności powinna wystarczyć. Teraz musiałem jeszcze znaleźć miejsce w naszym mieście, gdzie można udać się z żoną na taką romantyczną kolację. W tym celu skorzystałem z wyszukiwarki internetowej. Po wpisaniu odpowiedniego hasła udało mi się znaleźć kilka restauracji, które oferowały kameralną atmosferę i reklamowały się jako idealne miejsce na romantyczną kolację. Wśród tych restauracji znalazłem jedną, do której często chodziliśmy z żoną, kiedy nie byliśmy jeszcze małżeństwem. Pomyślałem, że dobrze będzie odświeżyć nasze wspomnienia i zarezerwowałem dla nas stolik w tej restauracji. Wiedziałem, że serwują tam bardzo smaczne posiłki i że żona z pewnością znajdzie w menu coś odpowiedniego dla siebie. Już wkrótce przekonałem się, że romantyczna kolacja w tym miejscu to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim w całej tej restauracji panowała romantyczna atmosfera. Poszczególne stoliki były od siebie oddalone o kilka metrów, dzięki czemu mogliśmy poczuć się jakbyśmy na sali restauracyjnej byli sami. Tym bardziej, że od początku światła były przygaszone, a kolację zamówiłem na taką godzinę, że na dworze akurat zapadał zmierzch, co mogliśmy oglądać przez okno obok naszego stolika.

Byłem bardzo zadowolony z tej romantycznej kolacji, ponieważ żona wreszcie zaczęła się uśmiechać. Jedzenie w tej restauracji było bardzo dobre, dania miały duże porcje, a do tego były w bardzo dobrych, niskich i przystępnych cenach. W restauracji można było płacić kartą, dlatego mogliśmy zaszaleć i zamówiliśmy takę deser. Sam po tej romantycznej kolacji zorientowałem się, że brakowało mi takich chwil z żoną, dlatego jestem przekonany, że jeszcze nie raz w najbliższym czasie udam się z nią do tej restauracji.