Gdzie szybko wymienię wyświetlacz w telefonie?

Pracuję jako przedstawiciel handlowy. Moja praca polega głównie na kontakcie z klientami. I mam tutaj na myśli zarówno kontakt telefoniczny, jak i osobisty. Mój służbowy telefon dzwoni praktycznie non stop. Muszę zawsze odbierać telefon, dlatego często zdarza mi się rozmawiać na środku ulicy czy w trakcie podróży. Ostatnio wysiadając z samochodu przy jednoczesnym rozmawianiu przez telefon, upuściłem komórkę na chodnik. Jak można się było domyśleć, pękł cały ekran. Musiałem to jak najszybciej wymienić, ponieważ w ten sposób nie mogłem pracować.

Udało mi się szybko wymienić wyświetlacz w telefonie

szybka wymiana wyświetlacza w telefonie w KrakowiePotrzebna mi była szybka wymiana wyświetlacza w telefonie w Krakowie. Całe szczęście znałem jeden serwis komórkowy w Krakowie, gdzie szybko i sprawnie można było wymienić ekran telefonu. Udałem się tam prosto po pracy. Zapytałem się czy będą w stanie wymienić mi ten wyświetlacz jeszcze dzisiaj. Okazało się, że nie będzie z tym żadnego problemu, ponieważ akurat mają szybkę i wyświetlacz do takiego modelu telefonu komórkowego, jaki posiadam. Serwisant od razu sprawdził czy nie uszkodził mi się przypadkiem dotyk w telefonie, ale on na szczęście był cały. Wystarczyło tylko wymienić ekran i przykleić do niego nową szybkę. Zrobiono to szybko, sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie. Teraz nie miałem już żadnego problemu z telefonem. Byłem bardzo zadowolony tym bardziej, że cena jak za tak ekspresową usługę była bardzo niska, przystępna. Najważniejsze było dla mnie to, że w tym serwisie pracowali doświadczeni fachowcy, którzy znali się na naprawianiu telefonów komórkowych, zarówno jeśli chodzi o naprawy software, jak i hardware. Sam serwis znajdował się w samym centrum Krakowa i można było z łatwością do niego trafić, nawet jeśli nie znało się za dobrze miasta, ponieważ był bardzo dobrze oznakowany. Co najważniejsze był to autoryzowany serwis kilku firm, które zajmowały się produkcją między innymi telefonów komórkowych. Dzięki temu zawsze miałem pewność, że wymienione części są nowe i oryginalne.

Otrzymałem także bez problemu fakturę vat na firmę, co było dla mnie ważne, ponieważ w końcu jest to telefon służbowy i muszę informować przełożonego o tym, jakich zmian dokonałem w sprzęcie, który został mi powierzony. Nie mniej ważne było dla mnie to, że ten serwis telefonów komórkowych oferuje darmową wycenę i dopiero kiedy klient zgodzi się na daną cenę zamawiają odpowiedni towar, jeśli nie mają go na stanie i dokonują naprawy. Dlatego nikogo nie zaskoczą żadne ukryte koszty.