Ile kosztują kompaktowe vaporizery?

 

Osoby, które są użytkownikami suszu konopnego, często mają problem z wyborem odpowiedniego sposobu na jego przyjmowanie. Bowiem spalanie legalnej marihuany w fifce, czy joincie jest nie tylko mało efektywne, ale przede wszystkim szkodliwe dla naszych dróg oddechowych. By ograniczyć negatywne skutki palenia i dalej być konsumentem suszu, warto zainteresować się waporyzacją.

Firmowy kompaktowy waporyzator

kompaktowe vaporizeryPalenie marihuany CBD jest kompletnie nietrafionym pomysłem, bowiem temperatura spalania powoduje utlenianie się nie tylko samego kannabidiolu, ale także innych substancji aktywnych. Nie wspominając o tym, że wysoka temperatura dymu działa bardzo niekorzystnie na nasze gardło, płuca, a także dziąsła. Natomiast w przypadku waporyzacji jesteśmy wolni od wszystkich wymienionych, negatywnych skutków. Dlaczego? Bowiem waporyzacja to metoda polegająca nie na spalaniu, a na odparowywaniu z suszu jego aktywnych składników. Susz jest podgrzewany w określonej temperaturze na skutek czego uwalnia się para wodna, gęsta i bogata w składniki aktywne. I o ile w paleniu jointów tracimy niemal sześćdziesiąt procent aktywnych składników, tak w przypadku waporyzacji jedynie kilka procent. Zatem do osiągnięcia maksymalnych efektów nie potrzebujemy często całej porcji, ale jedynie niewielką ilość suszu CBD. Najwięcej klientów wybiera kompaktowe vaporizery, ponieważ są wygodne w użyciu i w porównaniu z urządzeniami stacjonarnymi, kosztują niewiele. Jest to oczywiście względne pojęcie, dlatego też zaznaczmy, że najtańsze urządzenie to wydatek około trzystu złotych, natomiast najdroższe, mobilne waporyzatory to wydatek tysiąca-tysiąca dwustu złotych. Nie jest to mało, jednak wiemy za co płacimy, gdyż są to ceny waporyzatorów z najwyższej półki, które są praktycznie niezniszczalne i naszpikowane nowoczesną elektroniką. Waporyzator dobrej jakości nie wymaga częstego ładowania, a pełna bateria wystarcza na około dwadzieścia cykli waporyzacyjnych. Tego rodzaju urządzenia najlepiej kupić w internecie, ponieważ mamy tam bardzo zróżnicowany wybór, ale też najbardziej atrakcyjne ceny.

Nie warto inwestować w waporyzatory najtańsze, gdyż możemy się jedynie zniechęcić do tej metody. Lepiej jest bowiem dołożyć te dwieście-trzysta złotych i kupić urządzenie ze średniej półki cenowej, które jest w pełni wystarczalne zarówno dla początkujących, jak i już zaawansowanych vaperów. Waporyzatory umożliwiają przyjmowanie nie tylko medycznej, legalnej marihuany CBD, ale również olejów oraz wosków konopnych.