Imprezy na powietrzu

 

W ostatnim czasie bardzo modne zrobiło się organizowanie imprez na powietrzu. Na taką formę rekreacji decyduje się coraz więcej firm organizujących na przykład spotkania, festyny, koncerty dla określonej grupy społecznej. Jednak warunki pogodowe nie zawsze są takie jakie byśmy chcieli. Jak zatem wtedy radzić sobie z organizacją takich imprez kiedy nie ma już czasu ani miejsca na zmianę lokalizacji?

Namiot nowej generacji

namiot sferycznyWiele firm produkujących namioty i altanki wzniosło się na nowy wyższy poziom. W swoich ofertach mają setki namiotów wielofunkcyjnych w różnych kształtach i rozmiarach dostosowanych do różnych okoliczności. Natomiast nie wiele firm oferuje namiot sferyczny. Co to takiego jest? No właśnie. Nie wielu z nas spotkało się wcześniej z taką nazwą. Namioty sferyczne to ekskluzywne i nowoczesne rozwiązanie dla różnych imprez plenerowych. Odbiegają one od standardów dobrze nam znanych namiotów. Różnią się kształtem i mogą być na przykład wyposażone w odpowiednią technologie. Dzięki czemu nie m problemu z oświetleniem a nawet ogrzewaniem. Co sprawia, że taki namiot może być również całoroczny. Idealnie będzie się sprawdzał na wesela, imprezy charytatywne a nawet na pokazy mody. Dodatkowo odbiegający kształt od reszty będzie budził zachwyt i wprowadzał w osłupienie gości. Dzięki czemu będzie nadawał ekskluzywny charakter każdej imprezie. Dodatkowym atutem jest to, że są bardzo trwałe wiec nie musimy się martwić, że szybko ulegną zniszczeni. Kiedyś sama miałam okazję uczestniczyć na evencie właśnie w tego rodzaju namiocie. Zrobił na mnie na prawdę wielkie wrażenie. Odbiegał od standardów jakie znałam do tej pory. Był duży, przestronny i piękny na zewnątrz oraz w środku. Także organizator mógł być dumny z tego co dokonał. Wiadomo, że na udaną imprezę nie składa się tylko i wyłącznie dobra zabawa, ale również wystrój. Każdy zwraca uwagę na miejsce, w którym się znajduje, a już na pewno najlepiej zapamiętuje się coś co robi na tobie ogromne wrażenie.

Uważam, że rozwój tak biegnie do przodu, że to już tylko kwestia czasu, żeby namioty tego rodzaju zawładnęły rynkiem. Chociaż szczerze wcale mnie o nie dziwi. One na prawdę odbiegają od standardów znanych nam ze zwykłych pikników rodzinnych. Wprowadzają nas w ekskluzywny nastrój. Dzięki takim rozwiązaniom każda impreza zostanie przez nas lepiej zapamiętana, a organizator będzie dumny z tego jakie zrobił na nas wrażenie. Także jeśli ktoś z was planuje jakąś imprezę w plenerze z czystym sumieniem polecam zaopatrzyć się w tego rodzaju rozwiązanie.