Jak powinien wyglądać nadruk na koszulce?

Każda akcja promocyjna jest związaną z wymyślaniem chwytliwych haseł i kroków, które będą dobrze widziane przez potencjalnych klientów. Jednym z takich pozytywnych ruchów, jest wydawanie w jakiejś akcji własnych materiałów marketingowych w postaci bluzek z nadrukiem, czapek kubków i wiele innych. Wszystko to w celu rozsławienia własnej marki i ewentualnie jakiejś akcji. Należy jednak dobrze zastanowić się nad tym, jak powinno brzmieć hasło. Może bowiem dojść również do złej sławy przez nieprzemyślane hasło lub logo.

Jak zaprojektować nadruk?

koszulki nadrukJednym z trudniejszych rzeczy, jeśli chodzi o stworzenie takich materiałów reklamowych, to zaprojektowanie tego nadruku. Jeśli ma się znane i dawne logo, to warto postawić na to. Jeśli jednak chce się większego zainteresowania, to warto pomyśleć o haśle, które będzie czymś chwytliwym i nie pozwoli o sobie zapomnieć. Dalej należy wybrać czcionkę, rozmiar i ewentualną ilustrację do tego. Jeśli zachowa się to w nieodpowiedni sposób i nadruk będzie słaby, to cały pomysł okażę się klapą. Jeśli chce się zainwestować w reklamowe koszulki nadruk, powinien być dobrze zaprojektowany. Jeśli samemu nie ma się do tego głowy, lepiej jest to zlecić to profesjonalistom. Kolejną decyzją do podjęcia, jest to, gdzie umieścić taki nadruk. Jeśli robi się to tradycyjnie na plecach, to może znajdować się to cały czas pod bluzą lub kurtką, natomiast jeśli umieści się to z przodu, to powinno się raczej być oszczędnym w napisy, gdyż w innym razie taka koszulka straci dużo na swojej atrakcyjności. Dlatego to ważne, by przemyśleć wszystko dotyczące nadruku i zlecić go profesjonalistom. Jeśli nadruk będzie wykonany fachowo, to nie będzie problemu z praniem ani utrzymaniem takiej koszulki. Wszystko to składa się na to, że dużo zależy tu od jakości usługi, z jaką będzie to wykonane. Warto również samemu zainwestować w koszulki nieco lepszej jakości, by po miesiącu nie obserwować wiele osób w porwanych koszulkach z własnym logo. Może to źle się kojarzyć z firmą i podpisać pod jej wizerunek. Lepiej by potencjalni kliencie nie kojarzyli w ten sposób firmy ani całej marki.

Decydując się na reklamowanie swojej marki w ten sposób, należy dobrze zastanowić się nad tym, jak powinna wyglądać taka koszulka i kto powinien ją nosić. To może mieć również związek z branżą, jaka się zajmuje. Jeśli to firma budowlana to będzie się strzelać raczej w dorosłych mężczyzn, co zaś do sklepu z zabawkami, to wybierze się małe dzieci. Warto również zachować umiar i dobry smak w wyborze kolorów czy innych czynników, jakie mają znaczenie dla osób, które będą nosić te koszulki.