Jak uwieść kobietę?

Uwodzenie kobiety jest wbrew pozorom trudną sztuką. Mężczyzna albo potrafi to robić albo nie. Jeżeli nie to potrzebuje wskazówek, ale takich na konkretnych przykładach, by wiedział co ma robić, jak odczytać sygnały dawane przez kobietę. Jeżeli będzie wiedział jak zachowują się kobiety i na co ma zwracać uwagę, to powinien poradzić sobie z tą trudną sztuką.

Ciało kobiety daje znaki

uwodzenie kobietKobiety lubią być adorowane przez mężczyzn. Jednak nie każda kobieta od razu da się uwieść, lub nie pokazuje tego po sobie. Zazwyczaj kobiety zwracają uwagę na atrakcyjnych, wygadanych mężczyzn, ale w sytuacji, gdy mężczyzna nie potrafi zainteresować swoją osobą damy, nic z podrywu nie będzie. Aby omówić czym jest uwodzenie kobiet, należy wspomnieć, że mężczyzna musi nabyć pewności siebie, być żywo zainteresowany tym, co wychodzi z usta kobiety oraz umieć odczytać sygnały ciała kobiety. Panie już tak mają, że to co czują pokazują całą sobą, ale nie każdy potrafi odczytać  te sygnały. Więc jak ktoś, kto nie miał styczności z płcią przeciwną ma ją uwieść? Dobrze gdy korzysta z porad znajomych, którzy mają doświadczenie w procesie uwodzenia kobiety. Jednak musi to być osoba, która nie powie nam, że po 5 minutach rozmowy, kobieta rzuci się od razu w ramiona. Warto by ta osoba na żywo pokazała jak należy to robić, by zwróciła uwagę na bardzo znaczące szczegóły. Mężczyzna, który potrafi to robić będzie idealnym nauczycielem, dla kogoś kto zwyczajnie nie wie jak skutecznie zainteresować sobą kobietę. Sztuka jaką jest uwodzenie kobiet, polega na tym by słuchać kobiety, obserwować każdy jej najmniejszy ruch i gest, to jak się uśmiecha, patrzy na mężczyznę, czy pozwala się dotknąć, czy pochyla się nad mężczyzną, czy stara się pokazać walory swojego ciała i w jaki sposób to robi. Jeżeli mężczyzna będzie umiał określić te wszystkie elementy, to ma ponad połowę sukcesu. Druga połowa to umiejętność wykorzystania swoich atutów, takich jak otwartość, wesołość, gadatliwość, w tych chwilach, gdy kobieta jest na to gotowa. Niestety, ktoś kto nie miał dużej styczności z kobietami, będzie musiał obserwować konkretne sytuacje i wyciągać z nich wnioski. Jeżeli będzie pojętnym uczniem, uwodzenie kobiet będzie dla niego świetną zabawą i być może początkiem nowego życia.

Zazwyczaj nieśmiali mężczyźni mają problemy z uwiedzeniem kobiety. Robią to, starają się, ale niestety nie wychodzi im to. Ważne aby poczuli się pewnie, ale żeby tak było muszą wiedzieć i poznać triki,które działają na płeć przeciwną. W innym wypadku uwodzenie kobiety, będzie dla nich nieosiągalną sztuką.