Komu pasuje dekolt v?

Jednym z najbardziej kobiecych strojów są oczywiście sukienki. Żeby jednak kobieta dobrze w takiej kreacji wyglądał, musi poznać pewne podstawowe zasady doboru tego typu ubrań. To, co na wieszaku i na modelce wydaje się atrakcyjną stylizacją, niekoniecznie musi pasować do każdego typu urody. Moda modą, ale my musimy się po prostu czuć dobrze w poszczególnych ubraniach. Zakupy warto robić z kimś, kto zna się na dobrym stylu i szczerze nam doradzi co nam pasuje, a co nie. 

Dekolt dopasowany do sylwetki

sukienka z dekoltem vNiemal każda kobieta uwielbia kupować sobie nowe ubrania. Jednym z ulubionych ciuchów są oczywiście sukienki. Ta ikona kobiecości przeżywa w dzisiejszych czasach prawdziwy renesans. Modne są różne kroje sukienek. Nie każdy model będzie pasował do niektórych typów sylwetki. Warto więc przed wydaniem pieniędzy w sklepie, poczytać trochę i może zabrać ze sobą do sklepu jakiegoś rzetelnego doradcę. W tym sezonie projektanci mocno promują sukienki z odważnym dekoltem. W kolekcjach przewija się przede wszystkim sukienka z dekoltem v, która nie jest jednak dla każdego. Najlepiej będą w niej wyglądać kobiety z dużym biustem lub z małym biustem, ale szczupła. Dekolt w kształcie litery v jest dedykowany przede wszystkim odważnym kobietom, które nie boją się eksponować swoich kobiecych kształtów. Sukienki z tym dekoltem są bardzo zmysłowe i idealnie nadają się na imprezy czy romantyczną kolację. Taki kształt dekoltu mocno wysmukla sylwetkę, co może spodobać się szczególnie paniom posiadającym szerokie ramiona. Będą wtedy optycznie węższe. Sukienki z dekoltem v występują w różnych modelach, zarówno jako odcięte w talii, rozkloszowane sukienki, jak i proste, przylegające do ciała. Dekolt w kształcie litery v nie będzie pasował kobietom posiadającym długą szyję, ponieważ jeszcze bardziej ją wyszczupli i wydłuży, co może wyglądać bardzo nienaturalnie. Praktycznie przy każdym rodzaju dekoltów istnieją zasady mówiące o tym, jaki kształt sylwetki powinien nosić tego typu kreacje. Informacji na ten temat można znaleźć sporo w Internecie.

Sukienki są hitem tego sezonu. To bardzo kobiece ubranie zyskało znów na popularności. Różne kroje sukienek pasują do różnych typów sylwetki. Warto więc zdobyć trochę wiedzy, zanim wybierzemy się na zakupy. W tym sezonie niezwykle popularne są dekolty w kształcie litery v. Nie będą one jednak pasowały każdemu. Taki dekolt po pierwsze mocno wysmukla sylwetkę, a po drugie zazwyczaj eksponuje mocno biust. Jest więc to krój dedykowany przede wszystkim odważnym paniom.