Kupiłam koperty z logo firmy

Niedawno założyłam własną działalność gospodarczą. Miałam już dosyć sporo klientów, ale teraz stało przede mną najtrudniejsze zadanie, musiałam ich utrzymać przy sobie i nie pozwolić na to, aby przeszły do konkurencji. Ostatnio wpadłam na pomysł, aby zakupić koperty z indywidualnym logo firmy. Uznałam, że to będzie świetna reklama mojej firmy, ponieważ wtedy moi klienci będą od razu kojarzyć moją firmę z logo, a także będą mogli łatwiej polecać ją innym. Musiałam tylko znaleźć miejsce, gdzie będę mogła takie koperty dla siebie wydrukować.

Poszukiwania miejsca, gdzie wydrukuje własną kopertę

koperta z logo firmyOd mojej przyjaciółki dowiedziałam się, że takie koperty najlepiej jest zaprojektować i wywołać w firmie fotograficznej. Poleciła mi nawet jedną z takich firm, z której oferty kiedyś korzystała i była bardzo zadowolona. Najważniejsze było to, że można było u nich zamówić koperty o różnych kształtach i różnych formatach. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Po dotarciu na miejsce od razu powiedziałam sprzedawczyni, że potrzebna mi jest koperta z logo firmy. Od razu pokazała mi ona jak taka koperta może wyglądać i zaproponowała mi pomoc w zaprojektowaniu jej. Muszę przyznać, że wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Najważniejsze było dla mnie to, że koperty były bardzo tanie, dostępne w zasadzie od ręki w bardzo przystępnej cenie. Dodatkowym atutem było to, że im więcej kopert jednocześnie zamawiałam, tym taniej wychodziło za pojedynczą sztukę. Byłam bardzo zadowolona z zakupionego produktu. Najważniejsze było dla mnie to, że koperty posiadały samoprzylepny pasek, dzięki któremu można je było z łatwością zakleić, a także zafoliowane okienko, dzięki któremu nie musiałam dodatkowo podpisywać koperty, gdyż w tym miejscu można było umieścić adres odbiorcy umieszczony na samej korespondencji. Już wkrótce przekonałam się także o innych zaletach takich kopert. Dzięki własnemu logo firmy umieszczonymi na kopercie, jest ona świetnym materiałem reklamowym dla mojej działalności gospodarczej.

Muszę także przyznać, że samo logo prezentowało się na kopercie bardzo ładnie. Głównie dlatego, że było świetnie wkomponowane w tło koperty. Co istotne bowiem, mogłam zamówić kopertę w różnych wariantach kolorystycznych. Prowadzą działalność artystyczną, dlatego takie kolorowe koperty z logo, świetnie wpisują się w koncept firmy. Korzystam z nich od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona, tym bardziej że można je kupić stosunkowo tanio. Zdecydowanie warto korzystać z takiego rozwiązania.