Kupno samochodzika akumulatorowego dla dziecka

 

Moja córeczka ostatnio podpatrzyła u rówieśników w przedszkolu, że przyjeżdżają oni na zajęcia samochodzikami akumulatorowymi. Jak można się było spodziewać, w końcu poprosiła mnie żebym jej taki kupiła. Nie byłam do końca przekonana, czy to odpowiednia zabawka dla dziewczynki w jej wieku. Doszłam jednak do wniosku, że porozmawiam z mamą jej koleżanki z przedszkola, która posiada taki samochodzik, czy jest to bezpieczna zabawka. Okazja do takiej rozmowy nadarzyła się jeszcze tego samego dnia.

Zdecydowałam się na niepowtarzalny samochodzik

niepowtarzalne samochody akumulatorowe dla dzieciOdbierałyśmy jednocześnie dzieci z przedszkola i zapytałam się jej o taką zabawkę. Dowiedziałam się od niej, że takie samochodziki dla dzieci są w pełni bezpieczne. Mają regulowane siedziska i oparcia, dlatego bez problemu można je dopasować do wzrostu i wagi dziecka, tak aby bez problemu sięgnęło ono do kierownicy i pedałów. Kolejną ich zaletą jest to, że posiadają podwójny system sterowania. To znaczy, że może nimi sterować dziecko, za pomocą wspomnianych już pedałów i kierownicy, jak i rodzic za pomocą zdalnego pilota. Jest to nie tylko wygodne i praktyczne, ale także bezpieczne. Przede wszystkim dlatego, że gdyby dziecko odjechało nam za daleko można wyhamować zabawkę. Jednakże, w takiej sytuacji, kiedy dziecko jedzie na samochodziku na przykład do przedszkola, a następnie rodzic ją zabiera do domu. Dzięki temu nie musi jej nieść (a nie jest to najlżejsza zabawka), tylko wystarczy, że przełączy się sterowanie. Dobrym rozwiązaniem jest także kupienie autka, które posiada pasy bezpieczeństwa. Można za ich pomocą przypiąć dziecko i wtedy ma się pewność, że nie wychyli się ono, ani nie wypadnie z samochodzika podczas zabawy. Zdecydowałam się zakupić córce taką zabawkę. W sklepie dziecięcym znalazłam niepowtarzalne samochody akumulatorowe dla dzieci. Wszystkie bardzo mi się spodobały i były odpowiednie dla dzieci w wieku mojej pociechy. Ostatecznie zdecydowałam się kupić model z bardzo mocnym i trwałym akumulatorem.

Sprzedawca zapewniał mnie, że jest to bardzo dobry wybór, ponieważ akumulator jest energooszczędny i nie trzeba go zbyt często ładować. Zabawka wykonana jest z trwałych i solidnych metalowych elementów, dlatego samochodzik jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Posiada duże, w pełni skrętne koła, które ułatwiają dziecku pokonywanie takich przeszkód jak dziury w chodniku czy wysokie krawężniki. Byłam bardzo zadowolona z zabawki, którą znalazłam dla mojego dziecka, tym bardziej że jej cena była bardzo atrakcyjna.