Metoda wykonania wirtualnego spaceru po domu 3D

Przyciąganie uwagi klientów, kupców, najemców czy potencjalnych pracowników dzięki zastosowaniu technologii wirtualnych spacerów po domach 3D jest jednym z coraz popularniejszych sposobów na marketing. Rozwój fotografii 3D umożliwia oferowanie swoim klientom takiej prezentacji, dzięki której mogą poczuć się jakby faktycznie odwiedzali dane miejsce.

Technologia wirtualnych spacerów po domach 3D

wirtualne spacery po domu 3dInteraktywne prezentacje wykonane z setek panoramicznych zdjęć pomieszczenia, tworzą wykorzystywane między innymi w deweloperstwie i biurach nieruchomości, wirtualne spacery po domach 3D. Są wykonywane ze zdjęć o bardzo wysokiej rozdzielczości, których setki kopii są łączone ze sobą, tworząc możliwość oglądania obserwowanego otoczenia na ekranie komputera. Zarówno oglądanie go w zakresie 360 stopni jak i spoglądanie na sufit i podłogę sprawia, że użytkownik czuje się zupełnie jakby był na miejscu, mimo że jest to tylko prezentacja, po której można poruszać się za pomocą kursora myszki. Te realistyczne wycieczki sprawiły, że rynek nieruchomości całkowicie się odmienił. Chcąc kupić bądź wynająć mieszkanie czy dom, wystarczy znaleźć jego ofertę i włączyć wirtualny spacer. Można wtedy obejrzeć każdy kąt danego miejsca, wszystkie pokoje a także można wyjrzeć za okno. Sprawia to, że kupowanie domów i mieszkań w innych miastach jest dużo łatwiejsze. Nie trzeba domyślać się jaki jest stan pomieszczenia po kilku niewyraźnych zdjęciach i opisie. Wirtualny spacer umożliwi podjęcie decyzji bez wychodzenia z domu a deweloperzy, pośrednicy czy biura nieruchomości mają znacznie bardziej ułatwione zadanie w momencie finalizowania transakcji. Oszczędza to czas wielu osób, pozytywnie oddziałuje na percepcję klienta, powiększa wiarygodność oferty oraz dodaje dodatkową treść na stronę internetową. Klienci bardzo chętnie sprawdzają takie innowacyjne, nowoczesne dodatki, które sprawiają, że firma znacznie lepiej się prezentuje a jednocześnie bardziej zachęca do skorzystania z jej usług. Wirtualne spacery po domu 3D są doskonałym pomysłem dla rozwijających się i doświadczonych deweloperów oraz biur nieruchomości.

Rozwój technologii fotografii 3D znajduje swoje zastosowanie w wielu dziedzinach. Stwarza on możliwości montowanie wirtualnych spacerów, które sprawdzają się doskonale jako dodatkowa treść na strony internetowe, bardzo chętnie oglądana przez klientów. Mogą oni chętniej skorzystać z oferty firm, które decydują się na tak nowoczesne rozwiązania, ponieważ zwiększa to ich wiarygodność.