Metody przedłużania włosów

Przedłużanie włosów nie jest nowością na naszym polskim rynku, aczkolwiek dopiero od niedawna przedłużanie stało się bardzo popularne głównie za sprawą faktu, że modnym zaczęło być noszenie długich fryzur. Dzięki temu też pojawiło się znacznie więcej opcji do wyboru względem samych metod przedłużania, które są w porównaniu do starszych sposób o wiele lepsze dla naszej kondycji włosa, wygody, a także estetycznych aspektów. 

Jakim sposobem przedłużyć włosy

najlepsze włosy słowiańskieJeszcze do niedawna królowały głównie trzy metody pozwalające nam przedłużyć włosy. Był nimi sposób na treski, czyli włosy zamieszczone na taśmie, które wpinało się w nasze naturalne włosy za pomocą malutkich spineczek umiejscowionych w taśmach. Efekt oczywiście nie był na stałe i ta metoda jest raczej polecana osobom, które chcą mieć przedłużone włosy jedynie na większe wyjścia. Do stałych metod przedłużania zaliczał się sposób na micro ringi, oraz keratynę. Obie metody miały swoje wady. Micro ringi potrafiły być niewygodne podczas spania, a także jak nietrudno się domyślić obciążały włosy. Z kolei klejenie pasemek na keratynę potrafiło mocno je skołtunić i zniszczyć zwłaszcza, gdy nie miałyśmy wiedzy dotyczącej tego, jak dbać o takie włosy. Obecnie jedną z najpopularniejszych metod jest metoda kanapkowa do której najczęściej wykorzystuje się najlepsze włosy słowiańskie pozwalające na uzyskanie najbardziej naturalnych efektów. Są to włosy najbliższe swoją strukturą do większości polek i własnie dlatego są one jednymi z najbardziej polecanych. Włosy słowiańskie po założeniu są nie do odróżnienia od naszych. Nie będziemy się musiały martwić tym, czy pasemka przedłużane będą jakkolwiek swoim wyglądem odstawać od naszych włosów. Włosy słowiańskie plus metoda kanapkowa, która nie obciąża naszych włosów, a także pozwala nam na robienie najróżniejszych fryzur bez obawy o to, czy łączenia będą widoczne, to przepis na sukces, jeśli chcemy się cieszyć pięknymi i naturalnie wyglądającymi, długimi włosami, które będą nam towarzyszyć każdego dnia.

Włosy słowiańskie są najbardziej polecane ze wszystkich ze względu na swoją najwyższą jakość, aczkolwiek nie możemy zapominać o ich odpowiedniej pielęgnacji. Bez niej nawet najpiękniejsze włosy szybko się zniszczą. Włosy doczepiane pozbawione są cebulek i tym samym odżywienia od wewnątrz, dlatego warto stosować delikatne i mocno nawilżające szampony, a także wygładzające i ułatwiające rozczesywanie odżywki w celu zapewnienia naszym doczepianym włosom najbardziej optymalnej pielęgnacji, a tym samym odżywienia.