Najlepszy sposób na pachnącą toaletę

Mój ulubiony zapach do toalet przypomina mi wakacje w ciepłych krajach. Wszystko przez to, że ma prawdziwie intensywny zapach cytryn z lekką nutą pomarańczy. Dostałam ten wydajny zapach w kształcie kostki do zamontowania w toalecie od mojej siostry, która wróciła niedawno zza granicy.

Długotrwały i wydajny zapach do toalety

cytrynowe zapachy do toaletMimo że dbam, aby w mojej łazience wciąż panował ład i porządek, muszę przyznać, że zamontowany zapach w formie kostki dodaje dużo świeżości pomieszczeniu. Na co dzień dbam, aby toaleta byłą czysta, kosz był często opróżniany oraz żeby dość często wietrzyć pomieszczenie. Oprócz tego raz w tygodniu myję podłogę cytrynowym płynem do płytek i dzięki temu wiem, że podłoga jest czysta i pachnie tak, jak toaleta. Prędzej również używałam różnych zapachów, na przykład popularnego stojącego pojemnika, który miał wciąż podniesione wieczko i uwalniał intensywną woń. Zapach unosił się z niego, lecz nie był wystarczająco trwały. Sięgałam po wiele odświeżaczy powietrza, zarówno ze sklepów stacjonarnych, jak i internetowych i muszę przyznać, że przetestowałam już wszystkie możliwe cytrynowe zapachy do toalet! Dlatego bardzo ucieszyłam się, gdy moja siostra sprowadziła dla mnie coś, czego nie znałam i nie miałam nigdy wcześniej. Póki co, w łazience po każdym spłukaniu w powietrzu unosi się przyjemny aromat, który utrzymuje się bardzo długo. Można powiedzieć, że tam wciąż pachnie cytrynami. Bardzo się cieszę, że nowoczesna formuła nie maskuje brzydkiego zapachu, tylko go zwalcza i w zamian pozostawia przyjemny dla nozdrzy zapach. Dzięki temu aż chce się przebywać w łazience. Uważam również, że popularne odświeżacze, które nie powodują, że niechciany zapach znika, tylko mieszają go z przyjemnych, są bardzo niehigieniczne i do tego szkodzą środowisku naturalnemu. Mój zapach do toalety jest biodegradowalny i nie muszę się martwić, że przyczyniam się do pogorszenia jakości środowiska. Myślę również o zakupie aromatyzatora, który będzie neutralizował nieprzyjemną woń utrzymującą się w łazience w pracy. Zauważyłam, że tam przydałby się sprzęt, który co kilkanaście minut wypuszczał przyjemny aromat. Wtedy nasza praca byłaby o wiele przyjemniejsza i wydajniejsza.

Póki co, cieszę się, że dostałam tak piękny i pożyteczny prezent. Później pomyślę o jeszcze lepszym sposobie na zapewnienie czystego i pachnącego powietrza. Teraz przede mną kolejne zadanie – muszę znaleźć producenta tychże zapachów lub chociaż firmę, która sprowadza do Polski moje ulubione cytrynowe odświeżacze.