Nowoczesne stoiska targowe na wynajem

Sukces wystawienniczy zależy od wielu czynników. Poprzez oryginalny projekt oraz wybór właściwej konfiguracji stoiska możemy wzbudzić zainteresowanie uczestników eventu, a tym samym zapewnić swojej marce dobrą rozpoznawalność. Możliwość prezentowania swoich towarów i usług do potencjalnych klientów w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób jest skonfigurowane stoisko.

Zalety wynajmowania stoisk targowych

nowoczesne stoiska targowe wynajemBiorąc pod uwagę otwarcie na komunikację, mamy do wyboru stoiska: rzędowe, narożne, półwyspowe i wyspowe. Na rynku znajdziemy trzy formy budowy ekspozycji. Kompozycja otwarta, bez zewnętrznych płaszczyzn, które zasłaniają widoczność. Kompozycja częściowo otwarta – występuje kilka płaszczyzn zewnętrznych umieszczonych w celu utrudnienia bezpośredniego dotarcia do wnętrza stoiska. W kompozycji zamkniętej wszystkie brzegi ekspozycji są tak zabudowane, aby zwiedzający, którzy chcą z nami porozmawiać musieli wejść do środka. Szczególną kompozycją są stoiska przejściowe, które są wynikiem połączenia ze sobą dwóch stojących na przeciw siebie stoisk szeregowych. Nowoczesne stoiska targowe wynajem to idealna opcja dla małych firm lub przedsiębiorców którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z udziałem w targach. Zaletą wynajmowanych stoisk jest możliwość ich modyfikacji. Jeśli coś za pierwszym razem się nie sprawdziło, to możemy to łatwo zmienić przy następnym razie. Przed następnymi targami możemy zdecydować się na kompletnie inny design. Kolejną zaletą jest możliwość magazynowania zabudowy wystawienniczej. Zakupione stoisko po zakończonym evencie trzeba złożyć i przez resztę roku gdzieś magazynować. W momencie, gdy mamy niewielką firmę, może to być problematyczne i wiązać się z kolejnymi kosztami wynajmu magazynu. Gdy tylko wynajmujemy zabudowę wystawienniczą, magazynowaniem stoiska zajmuje się nasza firma wystawiennicza zupełnie za darmo. Nie musimy też się martwić transportem i montażem stoiska na miejsce odbywania się targów – tym najczęściej zajmuje się wybrana przez nas firma

Aby dobrze wybrać stoisko wystawiennicze, powinniśmy z wyprzedzeniem sprawdzić plan hali targowej i zarezerwować miejsce, aby wybrać jak najlepszą lokalizację. Jeśli w poprzednich latach już wystawialiśmy się na danych targach to nie powinniśmy zmieniać miejsca, ponieważ może to utrudnić znalezienie naszego stoiska przez potencjalnych klientów. Możemy zmienić je jeśli było ono trudne do odnalezienia w gąszczu pozostałych stoisk. Bardzo często się zdarza, że zadowoleni wystawcy rezerwują miejsca zaraz po zakończeniu targów.