Nurkowanie stało się moją pasją

Wakacje w tym roku spędzałam w Grecji z rodziną i ze znajomymi. Wybraliśmy się do fajnego pensjonatu i korzystaliśmy z uroków pięknego kraju. Lokalizacja, którą wybraliśmy była idealna. Mieliśmy blisko nad morze. Mieliśmy piękne widoki a pogoda codziennie była idealna. Świeciło słońce, było bardzo ciepło i woda była przyjemna. Mój mąż przed naszym wyjazdem zakupił maskę i płetwy do nurkowania. Nigdy tego nie biła ale czytał o Grecji i wiedział, ze można zobaczyć sporo fajnych ryb i stwierdził, że spróbuje sobie nurkowania. Ja nie do końca byłam przekonana ale nie chciałam go blokować.

Zapisałam się do szkoły nurkowania

polecana szkoła nurkowania we WrocławiuPo kilku dniach w Grecji założyłam maskę i spróbowałam zanurkować. Nie mogłam uwierzyć, że rybki są tak blisko kiedy się jest w wodzie. Wszystko jest dobrze widoczne. Spodobało mi się to i stwierdziłam, że chciałabym się zapisać do szkoły nurkowania żeby na następnych wakacjach móc bardziej skorzystać z tej atrakcji. Mąż na początku myślał, ze sobie żartuję ale kiedy zobaczył, ze jestem zmotywowana to stwierdził, że zapiszemy się razem. Wpisałam w wyszukiwarce polecana szkoła nurkowania we Wrocławiu. Nie znałam nikogo wśród znajomych, kto zajmowałby się tym więc musiałam poszukać kogoś odpowiedniego w Internecie. Pojawiło mi się kilka miejsc, godnych polecenia. Szkoły, które sobie wybrałam miały sporo dobrych opinii i przystępne ceny a także znajdowały się w okolicach naszego miejsca zamieszkania. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na jedną szkołę. Właścicielka, która prowadziła kurs nurkowania zrobiła na nas dobre wrażenie. Bardzo poświęcała się swojej pracy. Zaciekawiły nas jej opowiadania o tym jak zaczęła się jej przygoda z nurkowaniem. Ceny za kurs nurkowania były przystępne. Nauczyciele byli wykwalifikowani i indywidualnie podchodzili do osób, które chciałaby się nurkowania nauczyć. Szkoła zapewniała najlepszy sprzęt i czułam się na zajęciach pewnie. Chodziliśmy z mężem na kurs nurkowania przez cały rok i wiedzieliśmy już, że sobie poradzimy kiedy będziemy na kolejnych wakacjach.

Wybierając wakacje braliśmy pod uwagę miejsce gdzie będzie można nurkować i oglądać rafy koralowe, ryby i piękne podwodne widoki. Byłam bardzo szczęśliwa, że odważyłam się w zeszłe wakacje zanurkować. To było dla mnie wyzwanie żeby się przełamać ale dzięki temu rozpoczęłam piękną przygodę. Nurkowanie bardzo mi się spodobało i dobrze się czułam wykonując różne zajęcia w wodzie. Udało nam się wybrać miejsce na wypoczynek z rodziną gdzie my będziemy mogli także skorzystać z nurkowania.