Odchudzające, zdrowe i odżywcze koktajle

Wiele już razy starałam się schudnąć. Czasami myślałam, że moje życie to jeden wielki ciąg niewielkich spadków wagi i wysokich podskoków. Szczerze, miałam tego totalnie dosyć. Ile można tak życie, niekomfortowo we własnym ciele, ciągle czując głód? Wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić. Prócz ćwiczeń i diety, zdecydowałam się dopomóc sobie w tej walce o lepszą siebie i lepsze jutro. Zdecydowałam, że sięgnę po zdrowe koktajle, które pomogą mojemu ciału w regeneracji, odżywią je i sprawią, że ja sama poczuje się w nim po prostu dobrze. 

Pyszne koktajle na odchudzenie i energie 

herbalife koktajlNiektórzy mówili mi, że to coś niepotrzebnego. Tak, kiedy chcesz się odchudzać, każdy nagle jest znawcą, profesjonalnym dietetykiem i gołym okiem zrobił ci wszystkie badania. Nawet nie pytali, czy mam może jakieś niedobory czy problemy z wchłanianiem pewnych składników, albo po prostu widzę, że w jakimś aspekcie mam większe trudności i chce je łatwiej pokonać. Dlatego machnęłam na nich ręką. Niech zaczną decydować o swoim życiu, nie moim. Prawdę mówią, gdy pierwszy raz zobaczyłam herbalife koktajl pomyślałam po prostu, że musi być bardzo smaczny, tyle. Naprawdę pięknie wyglądał i równie cudownie pachniał. Zdałam też sobie sprawę, że nawet jeśli nic nie zrobi szczególnego, to jest tak dobry, że mogę go pić zamiast śniadania, tak, jak było polecane przez specjalistów i to będzie szalenie dobre śniadanie. Oczywiście, moje „gdyby coś” się nie sprawdziło, bo nie dość, że miałam smakowite danie, to efekty widziałam naprawdę szybko. Oczywiście, nie zapominałam o ćwiczeniach i diecie wciągu reszty dnia, które były dodane wraz z koktajlami, ale chudłam szybciej, niż dotąd. Gdy zaczęłam rozmawiać z ludźmi na siłowni, którzy jeżdżą na zawody związane z ich sylwetką i są w tym po prostu profesjonalistami, sami mi mówili, że używają takich koktajli, bo to o wiele efektywniejsze źródło białka, niż jakikolwiek posiłek, który mogliby sobie zrobić. Wtedy wiedziałam już zupełnie, że nie słuchając przypadkowych, samozwańczych ekspertów postąpiłam słusznie. 

Minęło wiele tygodni, bo i wiele kilogramów było do zrzucenia. Jednak czułam, że w końcu żyje w zgodzie sama ze sobą, że sprawiam samej sobie przyjemność pysznymi koktajlami, które dodatkowo są zdrowe i odżywcze. Po prostu czułam się świetnie i to właśnie dzięki temu poczuciu, nawet nie myślałam, że jestem na diecie. Po prostu żyłam pełnią życia, zupełnie przy okazji chudnąc. Nawet się nie spostrzegałam, kiedy osiągnęłam idealną sylwetkę, o której zawsze marzyłam i zdrowe, piękne ciało.