Opłacalny wynajem busa wraz z kierowcą

Jak zorganizować wyjazd pracowników w zagraniczną delegację? Komu powierzyć zawiezienie uczniów na szkolną wycieczkę? Jak dotrzeć na zagraniczne wakacje nie używając własnego samochodu? Na powyższe pytania jest tylko jedna odpowiedź. Można wynająć busa wraz z obsługującym go kierowcą, który bezpiecznie zawiezie zorganizowaną grupę do miejsca docelowego. Wypożyczalnie oferują również samochody bez kierowców, ale wynajęcie auta w takiej opcji wiąże się z dodatkową odpowiedzialnością dla wynajmującego.

Korzystne ceny wynajmu busów w Gdańsku

wynajem busa z kierowcą z gdańskaW niektórych miastach naszego kraju można znaleźć firmy oferujące wynajem busów i vanów w naprawdę dobrych cenach. Można wynająć samochód z dedykowanym kierowcą lub bez niego. Jeśli ktoś decyduje się na wynajęcie auta bez kierowcy to musi przyjąć na siebie odpowiedzialność nie tylko za samochód, ale również za osoby, które będą nim przewożone. A w Gdańsku opłaci się wynająć samochód wraz z kierowcą. Chociaż jest to o wiele droższa opcja od wynajęcia samochodu bez kierowcy to jednak wynajem busa z kierowcą z Gdańska nie jest wcale taki drogi. Inny jest tylko system rozliczeń za wynajem. Jeśli wynajmuje się busa bez kierowcy to za jego wynajęcie płaci się ustaloną stawkę dobową. Można wynająć auto na dowolną liczbę dni i korzystać z niego bez żadnego limitu kilometrów. Opcja wynajmu z kierowcą dotyczy się konkretnej trasy. Kierowca zawozi nas busem do celu i wraca z powrotem do swojej bazy. Taką usługę rozlicza się za przejechane kilometry. Stawki w Gdańsku są bardzo korzystne, bo za jeden kilometr płaci się około czterech do pięciu złotych. Cena ta liczona jest tylko za przejazd w jedną stronę, czyli wynajmujący nie płaci za trasę powrotną busa. Nie mniej jest ona skalkulowana w taki sposób, żeby firmie transportowej opłacił się kurs w obydwie strony. Decydując się na wynajęcie samochodu wraz z kierowcą mamy przynajmniej spokój, bo możemy być pewni, że wykwalifikowany kierowca zawiezie nas bezpiecznie do celu podróży. Nie musimy się też opiekować wynajętym busem, bo po dowiezieniu pasażerów do celu wraca on wraz z kierowcą do bazy startowej.

Jeśli potrzebny jest zorganizowany transport dla większej grupy osób to najlepiej wynająć sobie busa z kierowcą. Można wynająć nawet kilka busów, a w razie potrzeby również duży autokar. Bezpieczne dowiezienie grupy osób do celu to priorytet dla każdego, kto taki wyjazd organizuje. Dlatego tym bardziej warto zdecydować się na wynajęcie busa wraz z kierowcą. To w jego rękach będzie spoczywać odpowiedzialność za bezpieczne dotarcie wszystkich pasażerów do celu.