Pakietowy wynajem samochodów na gdańskim lotnisku

Na każdym polskim lotnisku działa przynajmniej kilka różnych wypożyczalni samochodowych. W każdej można wypożyczyć od ręki samochody osobowe lub dostawcze. Można też wypożyczyć vany przystosowane do przewozu większej liczby osób. Jeśli ktoś chce skorzystać z oferty wypożyczalni na lotnisku to musi wiedzieć, że można w nich wypożyczyć samochody wybierając jeden z dostępnych pakietów. Pakiety dotyczą się jednak wynajmu na okres dłuższy niż cztery doby. Do trzech dni wynajem liczony jest po standardowej cenie dobowej.

Lotniskowe wypożyczalnie samochodów oferują ogromny wybór

wynajem samochodu osobowego gdańsk lotnisko tanioZacznijmy od tego, że w wypożyczalniach aut na lotniskach można wypożyczyć prawie każdy rodzaj samochodu. W niektórych można nawet wynająć luksusową limuzynę lub ekstrawaganckie auto sportowe. Każdy podróżny przylatujący do naszego kraju na pewno znajdzie coś dla siebie. Samochody do wynajęcia mają swoją cenę, którą trzeba zapłacić za wypożyczenie auta na jedną dobę. Im większy i bardziej luksusowy samochód tym wyższa cena za jego wypożyczenie. Na szczęście w wypożyczalniach można skorzystać z ofert pakietowych, dzięki czemu wynajem samochodu osobowego Gdańsk lotnisko tanio wychodzi przy dłuższym najmie. Jak już wspomnieliśmy – pakiety oferowane są tym podróżnym, którzy chcą wypożyczyć samochód na kilka dni. Pakiety określają zakres usług oferowanych do wynajmu, zakres odpowiedzialności kierowcy za ewentualne szkody oraz limit kilometrów do przejechania czy też obszar, po którym samochodem można się poruszać. Największą zaletą pakietów jest jednak to, że nawet w maksymalnej wersji i tak opłacają się bardziej niż wynajem liczony standardowo w cenach dobowych. Można to zobaczyć na prostym przykładzie. Wypożyczenie średniej klasy samochodu osobowego na gdańskim lotnisku kosztuje około dwustu złotych za dobę. Wypożyczenie tego samego auta na tydzień w pakiecie z maksymalnym limitem kilometrów kosztuje jedynie tysiąc złotych. Oszczędność w kwocie czterystu złotych widać na tym przykładzie gołym okiem.

Przylatujący do naszego kraju turyści mogą skorzystać z naprawdę promocyjnych ofert wynajmu samochodów. Decydując się na dłuższy najem można sporo zaoszczędzić. Co bardzo ciekawe to z wypożyczalni na lotnisku korzystają nie tylko przylatujący na nie pasażerowie. Coraz częściej klientami lotniskowych wypożyczalni są mieszkańcy okolicznych miejscowości. Bardzo często jest tak, że oferta lotniskowych wypożyczalni jest lepsza od tej, którą mają wypożyczalnie na mieście. Dotyczy się to jednak tylko wynajmu na okres minimum czterech dni.