Pomysłowe personalizowane krówki ślubne dla gości

Wśród słodyczy, jakie państwo młodzi wybierają na swoje wesele, najchętniej kupowane są krówki. Ma to związek z możliwością zakupu dużej ilości słodyczy po stosunkowo niskich cenach. Krótki elegancko opakowane, w odświętny papierek, prezentują się doskonale jako ozdoba stołów weselnych. Jest to bardzo miły prezencik dla gości zgromadzonych w sali weselnej. Personalizowanie ciągutki pasują do każdej oprawy wesela. Można wybrać papierek w dowolnym kolorze i z indywidualnie dobranym napisem.

Opakowania krówek na specjalne zamówienie państwa młodych

personalizowane krówki ślubneMłoda para na wiele miesięcy przed ślubem, planuje w najdrobniejszych szczegółach, jakie upominki wręczyć swoim gościom. Najchętniej kupowane są personalizowane krówki ślubne. Klasyczne cukierki o wyrazistym smaku i idealnym, prostokątnym kształcie, pasują do wesela na świeżym powietrzu, w romantycznej, wiejskiej scenerii, jak i w wielkim, barokowym pałacu. To cukierek bardzo uniwersalny. Personalizowane opakowanie pozwala na umieszczenie nadruku o dowolnej treści. Może to być data ślubu wraz z imionami państwa młodych lub po prostu życzenia weselne. Wiele par decyduje się na użycie gotowego szablonu. Niektórzy chcą wykorzystać obie strony papierka i umieszczają komputerowy nadruk po wewnętrznej i na zewnętrznej stronie. Krówki najczęściej trafiają na stół weselny. Układane są na talerzu lub obok nakrycia. Dobrym zwyczajem, szczególnie w mniejszych miejscowościach, jest ustawianie bram na trasie przejazdu nowożeńców z domu lub kościoła do sali weselnej. Sąsiedzi i znajomi też mogą dostać weselne krówki ze specjalną dedykacją wymyśloną na tą szczególną okazję. Różne smaki krówek pomagają dopasować te słodycze do weselnego menu. Krówki mogą być o smaku klasycznym, z sezamem, z wanilią lub nadziewane. Różne smaki i kształty tych cukierków sprawiają, że na weselnych stołach nie może zabraknąć tych łakoci. Cena krówek też jest wyjątkowo atrakcyjna. Wystarczy kupić dwa lub trzy kilogramy, by rozdzielić łakocie wśród gości weselnych.

Wesele z krówkami na długo zapadnie w pamięć zgromadzonych gości. To ulubione słodycze różnych pokoleń. Zarówno dzieci, jaki i młodzież oraz dorośli, uwielbiają smak słodkich ciągutek. Piękne, dobrane do wystroju sali opakowania można zamówić z personalizacją. Dowolny kolor papierka i wiele szablonów z wzorami, sentencjami i wierszykami daje możliwość dopasowania słodyczy do indywidualnych potrzeb nowożeńców. Krówki tradycyjne są ekonomicznym podarkiem dla gości weselnych i zapewniają wspaniały smak.