Profesjonale hostessy do wynajęcia na wydarzenie

Pracuję, jako hostessa od niedawna z każdym eventem zdobywam nowe doświadczenie, nie było ich póki, co dużo gdyż nadal jestem początkująca, jednak firmy, przez które byłam zatrudniana ceniły sobie moje usługi. Dotychczas zamieszczałam ogłoszenia w Internecie nie korzystając z pośrednictwa żadnych agencji hostingowych, dziwiłam się, dlaczego mimo mojej profesjonalnie wykonywanej pracy i dobrych referencji dostaję wciąż bardzo niewiele zleceń. Postanowiłam, że zapiszę się do bazy hostess, dzięki której może będę miała więcej możliwości.

Konkurencja wśród hostess do wynajęcia na eventy

hostessy do wynajęcia na eventZadzwoniłam do osób, które są odpowiedzialne za jedną z większych w Internecie baz hostess, uzyskałam od nich wytyczne, co zrobić by do takiej bazy należeć. Cała procedura związana z formalnościami była łatwa i krótka i tym sposobem znalazłam się w bazie. Na początku przerażała mnie liczba hostess znajdujących się tam, bałam się, że konkurencja jest tak duża, że nikt nie będzie chciał mnie wybrać. Jednak myliłam się, ku mojemu zaskoczeniu oferty zaczęły coraz częściej do mnie przychodzić. Praca hostessy do wynajęcia na event nie należy do trudnych, trzeba mieć jednak specjalne umiejętności by sprawdzić się w tym zawodzie. Moim atutem jest uroda, być może zabrzmi to nieskromnie, lecz jestem osobą przykuwającą wzrok mężczyzn. Jestem szczupła, mam sympatyczny wyraz twarzy a w dodatku bardzo dbam o siebie. Oczywiście nie tylko wygląd liczy się wśród hostess, ważna jest również umiejętność przekonywania ludzi do kupna usług i towarów oferowanych przez wynajmującą je firmę. Na początku takiej umiejętności nie posiadałam, lecz nie poddawałam się, nauczyłam się jak to robić by przy okazji nie zniechęcić klienta do siebie. Często nawiązuje krótkie rozmowy z potencjalnym klientem na temat jego zainteresowań by później przejść do bardziej konkretnych rzeczy. Dzięki bazie, w której zostałam zarejestrowana mam o wiele więcej zleceń niż bywało to wcześniej. Są to eventy różnego rodzaju, na których zawsze uczę się czegoś nowego i zdobywam tak ważne dla mnie doświadczenie.

Wynajmowanie hostess po przez agencje hostingowe stało się dość popularne, gdyż nasze kompetencje są dzięki nim bardziej wiarygodne. Osoba chcąca wynająć hostessę również ma większy wybór, ponieważ, w takich bazach znajduje się mnóstwo osób oferujących swoje usługi. Zawód ten jest oblegany głównie przez dziewczyny jednak zdarza się można znaleźć w takiej bazie mężczyznę hosta. Dziś nie żałuję mojej decyzji, zaczęłam trochę więcej zarabiać, a spełnianie się w moim zawodzie daje mi coraz większą satysfakcję.