Różne rodzaje szaf

Jako projektant wnętrz często spotykam się z problemem, jak wykorzystać w domach niewielkie wnęki. Najlepszym zawsze rozwiązaniem jest ich zabudowanie. Można oczywiście pomyśleć o jakimś regale, czy komodzie, jednak najkorzystniej jest kupić szafę na wymiar, ponieważ w ten sposób będziemy mogli schować całkiem sporo różnorodnych przedmiotów, które niekoniecznie muszą znajdować się na widoku. Jestem zawsze zwolennikiem takich praktycznych rozwiązań i najczęściej proponuję je swoim klientom.

Piękne szafy z Poznania

szafy poznańNajczęściej współpracuję z pięcioma polskimi, znanymi firmami zajmującymi się produkcjom mebli. Jako stały klient tych przedsiębiorstwo mogę liczyć na wiele korzystnych zniżek oraz prosić o wykonanie przeróżnych, nawet bardzo skomplikowanych z pozoru zleceń. Zawsze nasza współpraca układa się znakomicie, ponieważ przynosi spore korzyści dla obydwu stron. Jeśli chodzi o szafy Poznań jest miastem, w którym produkuje się ich wyjątkowo dużo. Na jego terenie znajduje się aż pięć sporych zakładów, w których nieustannie tworzy się tego typu meble. Linie produkcyjne działają przez całą dobę i to siedem dni w tygodniu, a fabryki zaopatrują nie tylko polskie salony meblowe, ale także duże zagraniczne koncerny. Wytwarzane przedmioty charakteryzują się bardzo profesjonalnym wykonaniem i nie zawsze są wykonywane hurtowo. Wiele zleceń powstaje na specjalne życzenie konkretnych klientów. Tak jest przede wszystkim w przypadku szaf wnękowych, które muszą być ściśle dostosowane do wymiarów podanych przez osoby je zamawiające. Sam bardzo często korzystam z usług poznańskich fabryk, ale nie zawsze bezpośrednio. Czasami mogę prosić o wykonanie jakiegoś szczególnego zlecenia tylko wówczas, gdy zostanie ono zatwierdzone przez jakiś salon meblowy. Fabryka musi mieć bowiem stuprocentową pewność, że towar zostanie opłacony, a ona zyska na jego sprzedaży. Drobne i tanie zlecenia nie są przyjmowane. Jedynie najpoważniejsze zamówienia, np. z drogich materiałów takich jak heban są przyjmowane bezpośrednio od osób prywatnych. O resztę trzeba się starać z pomocą pośredników.

Jestem bardzo zadowolony z możliwości zamawiania pięknych szaf w polskich producentów. W Poznaniu zawsze mogę liczyć na wykonanie nawet najtrudniejszych z pozoru projektów. Czasami jednak muszę prosić o pomoc w złożeniu zamówienia w fabryce jeden z salonów meblowych. Nie jest to jednak dla mnie żaden problem, ponieważ bardzo dobrze układa się moja współpraca z wieloma lokalnymi firmami. Pomagam moim klientom zrealizować zarówno bardzo proste projekty, jak i te niezwykle skomplikowane.