Skuteczne leczenie boreliozy biorezonansem

Choroba, która początkowo daje objawy grypopodobne, a następnie atakuje tkanką mięśniową, łączną oraz prowadzi do poważnych zaburzeń neurologicznych określana jest mianem boreliozy. Jej objawy są w początkowej fazie często bagatelizowane przez pacjentów, gdyż przypominają stan zapalny podczas grypy. Nieleczona choroba z czasem prowadzi do poważnych zaburzeń ze strony organizmu.

Czym jest biorezonans?

leczenie boreliozy biorezonansemMetoda opracowana przez niemieckich naukowców określana jest mianem biorezonansu. Polega na wykorzystaniu wibracji elektromagnetycznych celem diagnozowania oraz leczenia chorób. Na świecie coraz bardziej popularne staje się leczenie boreliozy biorezonansem. Terapia wygląda dosyć prosto. Pacjent znajduje się w pozycji siedzącej, a w obu dłoniach trzyma specjalne uchwyty, które są bezpośrednio podłączone do skomplikowanej aparatury. Podczas badania pacjent może odczuwać delikatne mrowienie bądź rozdrażnienie. Może również przyjmować płyny drogą doustną, których zadaniem jest wypłukanie szkodliwych patogenów. Przez ciało człowieka przepływa prąd o niskich częstotliwościach, który wprawia w drgania patologiczne drobnoustroje chorobotwórcze. Pozytywne opinie pacjentów wskazują na stuprocentową skuteczność tej metody. Jest to leczenie nieinwazyjne oraz refundowane w wielu krajach Unii Europejskiej. Szacuje się, że czas jednego badania może wynosić nawet do dwóch godzin. Jest on uzależniony od stanu pacjenta oraz od tego z jakimi problemami zmaga się pacjent. Terapia biorezonansowa często jest wspierana przez inne formy medycyny naturalnej. Została stosunkowo nie dawno odkryta, ale cieszy się coraz większą liczbą zwolenników. Pozwala na skuteczne leczenie boreliozy w bardzo krótkim czasie. Decydują się na nią pacjenci u których inne formy leczenia zawiodły, a proces chorobowy utrudnia codziennie funkcjonowanie oraz wpływa bezpośrednio na jakość ich życia. Biorezonans nic nie kosztuje, a staje się wybawieniem dla wielu pacjentów niezależnie od ich wieku, płci czy też przynależności etnicznej.

Wynaleziona w dwudziestym wieku metoda polegająca na wykorzystaniu energii elektromagnetycznej celem leczenia i diagnozowania wielu chorób nosi nazwę biorezonansu. Coraz częściej tę metodę wykorzystuje się w leczeniu boreliozy, która jak wiadomo jest podstępną chorobą atakującą tkankę mięśniową, łączna oraz powodującą poważne zaburzenia neurologiczne. Biorezonans przynosi pożądane skutki w krótkim czasie. Cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentów na całym świecie.