Spódnice z panterkowymi wzorami

Można je kochać albo ich nienawidzić – ubrania z motywami i wzorami zwierzęcymi mają taką samą ilość zwolenników, co przeciwników. Jednak zarówno pierwsi jak i drudzy nie odmówią im popularności i ekscentrycznego charakteru. Jakie elementy garderoby wybrać, by zachować zdrowy umiar i dobry gust?

Modne ubrania w panterkę

spódnica w panterkę cenaModa to dla wielu kobiet styl życia – bez nowego fatałaszka nie wyobrażają sobie zakupów w galerii handlowej. Niektóre z nas jednak umiejętnie łączą fasony, kroje, desenie i materiały, a inne niestety błądzą niczym dzieci we mgle… Od dawna wiadomo, że niektóre z elementów garderoby uchodzą za „odważniejsze” od ich klasycznych podstawowych i uniwersalnych zamienników. Takie właśnie rzeczy należy nosić z umiarem, ostrożnie dobierać ich proporcje, a co najważniejsze – starać się nie popaść w przesadę. Nie ma bowiem w modzie nic gorszego niż stać się jej ofiarą. Jedną z najniebezpieczniejszych pułapek, w jakie może można wpaść budując odzieżową stylizację jest obwieszenie się od stóp do głów krzykliwymi elementami, czyli mówiąc kolokwialnie – przegięcie. Kolejnym ciężkim orzechem do zgryzienia mogą być dla niektórych hasła: okazja, promocja, wyprzedaż. Wtedy właśnie najłatwiej ulec wrażeniu, że bez względu na to, co kupujemy – i tak warto, bo przecież to takie tanie. Nic bardziej mylnego. Lepiej inwestować w jakość i modną ponadczasową klasykę, która będzie pasować nam do wszystkiego i bez problemu wpasujemy ją w codzienne lub wieczorowe stylizacje niż kupować coś, co będzie potem wisiało w szafie latami i się kurzyło… Jednym z takich właśnie niebezpiecznych części garderoby może okazać się spódnica w panterkę cena może nie powala, bo na dobrej promocji można dostać ją za bezcen, ale warunek konieczny, by dobrze w niej wyglądać to przede wszystkim dobre dopasowanie innych elementów stroju. Warto też zorientować się, w jakim fasonie spódnic będzie nam korzystnie. Również ubranka dla dzieci posiadają motywy zwierzęce, które najmłodsi bardzo lubią. W asortymencie sklepowym warto zapytać na przykład o czapeczkę, szalik lub rękawiczki z podobizną lub motywem pantery.

Panterka to wzór dla odważnych, optycznie może uatrakcyjnić nasz wygląd. Krój ołówkowy podkreśli zgrabną sylwetkę, a wysoki stan optycznie wyszczupli talię. Taka spódnica może posłużyć figurze. Za sprawą tego zwierzęcego deseniu, który świetnie sprawdzi się w strojach wieczorowych możemy ubarwić nieco jednolitą górę – na przykład czarny top lub koszulę. Do tego ciemne szpilki, prosta torebka i tytuł królowej imprezy jest nasz.