Sprawdzony hotel w Wiśle Malince

Najbardziej znana dzielnica Wisły, miejscowości z której pochodzi mistrz Adam Małysz to Wisła-Malinka. Największe oblężenie przeżywa we wrześniu i na początku roku, gdy odbywają się zawody na wybudowanej tamże nowoczesnej skoczni narciarskiej. Wtedy kibice za pokój w hotelu w Wiśle Malince gotowi są oddać wszystko. Jednak warto odwiedzić to miejsce również poza sezonem ze względu na fantastyczne i niewymagające piesze szlaki turystyczne dające mnóstwo satysfakcji ze spacerów.

Warto spać w hotelu w Wiśle Malince

wisła malinka - hotelDzielnica, w której znajduje się super nowoczesna skocznia narciarska organizująca dwa razy do roku zawody o klasie światowej to spełnienie marzeń pasjonatów małyszomanii i stochomanii. Dla amatorów skoków narciarskich najbardziej pożądane noclegi oferuje konkretna dzielnica wisła malinka – hotel tutaj to spełnienie marzeń kibiców z całego świata, bo przecież na lokalnej skoczni odbywają się tu międzynarodowe zawody. Na Puchar Świata czy Puchar Kontynentalny zjeżdżąją się do maleńkiej polskiej miejscowości miłośnicy skoczków z Niemiec, Austrii, Skandynawii oraz innych zagłębi zimowych sportów. I baza hotelowa niegdyś niewielkiej wioski, a obecnie dzielnicy miasteczka spełnia ich oczekiwania. Wystarczy spojrzeć na opinie zostawiane na portalach rezerwacyjnych, według których lokalne hotele w spełniły oczekiwania gości, a często nawet pozytywnie ich zaskoczyły. Jednak pobyt w hotelu w Wiśle Malince to nie tylko dwie doroczne imprezy. Przez cały rok może tam znaleźć swoją oazę ciszy i spokoju każdy amator spacerów, pięknych, bieszczadzkich widoków oraz rodziny z dziećmi. Dla tych pierwszych wytyczono malownicze szlaki turystyczne sięgające 5-, 10-, lub 15 kilometrów. Spacerując można zwiedzić kilka najważniejszych miejsc dookoła miejscowości, a łatwość szlaków pozwala zabrać na nie nawet wózek z dzieckiem, który będzie sporym ułatwieniem. Wieczory natomiast można spędzić zgłębiając urocze zakątki samego miasteczka.

Planując pobyt w Wiśle na pewno warto zapoznać się z pełną ofertą noclegową miasteczka. Jednak hotele znajdujące się w Wiśle Malince na pewno wyróżnią się na tle pozostałych części tej urokliwej i słynnej na cały świat miejscowości. Są one przygotowane z myślą o zagranicznych turystach wymagających światowego poziomu, którzy niekoniecznie cenią sobie klaustrofobiczną góralską gościnność, a uniwersalizm i komfort przedkładają nad polski folklor. Ponadto w tej dzielnicy widoki z okien są najpiękniejsze i ucieszą oczy najbardziej wymagających gości.