Szafa dla całej rodziny

Posiadanie rodziny wiąże nieodzownie wiąże się z umiejętnością zorganizowania przestrzeni mieszkalnej, a już szczególnie w przypadku, kiedy posiadamy małe dzieci i w dodatku mieszkamy w bloku. Jak wiadomo mieszkania w blokach nie zawsze są pokaźnych rozmiarów dlatego też warto zadbać o to, aby jak najlepiej zagospodarować swoje mieszkanie. Pomóc może nam w tym szafa wnękowa.

Pojemna szafa na wymiar

szafy na wymiar tychyKiedy nasza rodzina się powiększyła od razu zaczęliśmy z mężem szukać nowego mieszkania ponieważ dotychczas mieszkaliśmy w kawalerce. Mając tę świadomość, że wkrótce na świat przyjdą nasze kochane bliźniaki wiedzieliśmy, że w przyszłości będziemy potrzebowali znacznie więcej miejsca, stąd też zaczęliśmy go szukać czym prędzej póki jeszcze dostępne były atrakcyjne oferty. Pomimo tego, że nowe mieszkanie miało trzy pokoje, nie było jakoś okazale wielkie o czym przekonaliśmy się w momencie, kiedy przyszło nam kupować meble. Początkowo pomimo tego, że kupiliśmy tylko to, co niezbędne mieszkanie wydawało nam się okropnie zagracone, a wszystko przez szafy zajmujące bardzo dużą ilość miejsca. Mój mąż w końcu zaproponował, abyśmy zakupili szafę wnękową. W jednym ze sklepów internetowych znaleźliśmy szafy na wymiar Tychy będące najbliższą lokalizacją w której można było zakupić takie szafy okazały się mieć bogata ofertę pod tym względem ponieważ w ich sklepach było naprawdę mnóstwo modeli takich szaf. Długo przeglądaliśmy asortyment nie mogąc się zdecydować na to, jaką szafę wybierzemy. Zależało nam na szafie z większą ilością półek aniżeli miejsca na wieszanie ubrań. Jak się jednak okazało, sklep przez nas znaleziony oferował możliwość dopasowania środka szafy do indywidualnych potrzeb klienta. Bardzo nas to ucieszył fakt, że mogliśmy sobie wybrać wygląd szafy, a reszta zostanie zrobiona specjalnie pod nasze wymagania. Było to dla nas niezwykle ważne ponieważ w końcu szafa miała pomieścić ubrania całej naszej rodziny. Składanie takiej szafy nie należało z kolei do niczego trudnego. Wręcz przeciwnie ponieważ przyniosło nam z mężem dużo frajdy.

Zamówiliśmy szafę idealnie dopasowaną kolorem oraz stylem do reszty naszych mebli w salonie. Zdecydowaliśmy się również na wariant z lustrem, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Często bowiem w przypadku szaf lustra bywają zniekształcające zwłaszcza, kiedy odejdzie się nieco dalej. W przypadku tej szafy takiego efektu nie zauważyłam co było dla mnie bardzo na plus ponieważ pokazywało, że mamy do czynienia z naprawdę wysoką jakością wykonania.