Szukając luksusowego apartamentu dla córki

 

Jestem dumny z mojej jedynaczki, ponieważ tak samo, jak ja została adwokatem. W momencie kiedy zdała egzamin aplikacyjny, postanowiłem dać jej życiowy prezent, który będzie najlepszym prezentem, jaki dotąd dostała. Chciałem jej kupić luksusowy apartament, aby mogła godnie żyć w Trójmieście i wyprowadzić się z domu, by żyć na własny rachunek zapewniając jej całkowitą niezależność, czyli to, co współczesna kobieta potrzebuje najbardziej.

Szeroka oferta apartamentów na sprzedaż w Trójmieście

luksusowe apartamenty w Trójmieście na sprzedażMoja córka nic nie wiedziała o tym, że szykuję dla niej ten wspaniały prezent. Musiałem więc sam wszystko zorganizować. Wybrałem się więc do biura nieruchomości i tam zacząłem szukać ofert idealnych dla mojej córki. Powiedziałem, że chciałbym zobaczyć luksusowe apartamenty w Trójmieście na sprzedaż. Pośrednik nieruchomości powiedział, że jest tego bardzo dużo. Dostałem pliczek wielu ofert i było tego naprawdę sporo. Nie wiedziałem, za co mam się wziąć, jednakże szukałem dobrej lokalizacji i pięknego widoku z okna. Moją największą uwagę zwrócił apartament na sprzedaż najbardziej luksusowy spośród wszystkich. Był on usytuowany na nowoczesnym osiedlu w Trójmieście na najwyższym, dziewiątym piętrze w urokliwej dzielnicy. Z tego apartamentu rozpościerał się wspaniały widok na morze oraz miasto! Był on przestrzenny i zbudowany w nowoczesnym stylu. Pomyślałem, że chciałbym zobaczyć jak on wygląda w rzeczywistości. Pojechałem dnia następnego z przedstawicielem biura nieruchomości, aby obejrzeć ten apartament. Już przy wejściu było widać, że jest bardzo luksusowy. To, co było wydrukowane w katalogu nie było podobne do rzeczywistości. Rzeczywistość okazała się jeszcze lepsza. Chociaż cena była dość wysoka, to jednak warto było zapłacić każdą cenę za taki apartament! Nie miałem zamiaru rezygnować tej oferty, a więc natychmiast złożyłem pismo, iż chciałbym kupić ten apartament i przepisać go na moją jedynaczkę. W ciągu tygodnia luksusowy apartament był już w jej posiadaniu i od tego momentu mieszkała sama, jako pani adwokat.

Córka zdziwiła się z prezentu, jaki dostała ode mnie. Sam apartament bardzo jej się podobał, chociaż było jej głupio przyjąć prezent. Stwierdziła, że taki luksusowy apartament musi naprawdę być drogi. Powiedziałem, że kupiłem go, bo na niego zasłużyła ciężką pracą oraz staraniami na studiach. Cieszę się, że może ona godnie żyć w takim miejscu i być niezależną, silną kobietą, która robi karierę. Mam nadzieję, że będzie ona dbać o ten apartament i znajdzie godnego partnera, który się do niej przeprowadzi.