szumiś

Szumiś na prezent?

Uroczy szumiś może okazać się wyjątkowo udanym pomysłem na prezent dla dziecka. Jego uroczy pyszczek z całą pewnością podbije serce maluszka już od pierwszego wejrzenia, a warto wspomnieć, że może okazać się wyjątkowy także dla troskliwych rodziców. Jak się okazuje, dzięki nowoczesnej technologii generującej uspokajające szumy, zapewni maluszkowi relaks.

Wesoły szumiś jako ciekawy prezent

szumiśUroczy szumiś jest z pozoru klasyczną zabawką. Posiada miękkie futerko, kolorowy ubiór, a także śliczną mordkę wzbudzającą u dzieci od razu zainteresowanie oraz ciekawość. Sam wygląd to jedno, ale drugim powodem, dla którego misiek może okazać się praktyczną zabawką, jest fakt, że w jego wnętrzu znajduje się wcześniej wspomniany specjalny mechanizm generujący tak zwany różowy szum. Kiedy sprzęcik ten tylko rozpozna, że maluch roni łzy, zacznie emitować różowy szum uspokajający i usypiający dziecko. Tego typu rozwiązanie może w szczególności skutecznie pomóc w nocy, kiedy brzdąc miałby problemy ze spokojnym wypoczynkiem. Szumiś utuli dziecko, zapewniając mu zdrowy sen, a na dodatek delikatny materiał, z jakiego jest wykonany misiek, pozwoli na wtulenie się w niego dziecka z czystą przyjemnością. Dodatkowo posiada na łapkach specjalne magnesy, co umożliwia zamocowanie go wszędzie, gdzie tylko się chce – na łóżeczku, w samochodzie czy na wózku podczas spaceru. Dzięki temu rozwiązaniu nic nie stoi na przeszkodzie, by towarzyszył maluchowi przez cały czas! Warto dodać, że jego konstrukcja jest tak stworzona, że wewnętrzne urządzenie można wyciągnąć, a samego miśka wyprać bez ryzyka o jego ewentualne uszkodzenie. Jest to rozwiązanie wyjątkowo skuteczne szczególnie w przypadku, gdy dziecko jest nadwyraz niespokojne oraz płaczliwe. Należy przyznać, że sprezentowanie szumisia okaże się atrakcyjne zarówno dla malucha, jak i jego troskliwych rodziców martwiących się o problem ze snem mogący występować u malucha.

Szumiś jest uroczą zabawką w kształcie miśka, która efektywnie uspokoi malucha. Nowoczesna i innowacyjna technologia pozwala na emitowanie tak zwanego różowego szumu, który utuli dziecko do snu, a także je wyciszy. Poza tym misiek charakteryzuje się wyjątkowo delikatnym materiałem futerka, co zdecydowanie przypadnie maluszkowi do gustu.

Więcej o prezentach na bamboli.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *