Szykowne i eleganckie statuetki

Czasami najbardziej pożądaną formą wynagrodzenia osoby za udział w jakiejś dyscyplinie sportowej, czy w konkursie jest wręczenie orderu. Może przybrać on formę statuetki, czy pucharu. Wszystko zależy od sponsora danego konkursu.Ja sama zdecydowanie bardziej sobie cenię taką formę nagrody, zamiast np. niewielkiej sumy pieniędzy. Jest to pamiątka na całe życie, można ją przekazać później swoim bliskim w drodze dziedziczenia. Posiadam dwie takie eleganckie statuetki za zwycięstwo w konkursie plastycznym pt.: ,,Toruń – miasto moich marzeń”. Są dla mnie chlubą i zawsze chętnie się nimi chwalę przed przyjaciółmi, czy rodzina. Postawiłam je w honorowym miejscu, a zarazem tak, aby były na widoku.

Duży wybór eleganckich statuetek

eleganckie statuetkiJeśli ktoś chciałby natomiast sam sobie zrobić prezent i zakupić statuetkę, to nie stanowi to problemu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetowa: ,, niedrogie i eleganckie statuetki na każdą okazję”. Moja przyjaciółka nawet je kolekcjonuje, posiada ich chyba ze sto sztuk. Ceny nie są wygórowane, taką najzwyklejszą statuetkę można już zakupić za 30 zł. Wszystko zależy też od tego, z jakiego tworzywa jest wykonana i co przedstawia. Wiadomo, że jeśli statuetka jest np. srebrna, to ceny będą wyższe, aniżeli w przypadku tej, wykonanej z metalu. Są nawet statuetki wykonane z platyny, ale ceny przyprawiają po prostu o zawrót głowy, bo graniczą z cenami luksusowych samochodów. Jeśli chodzi o formę, którą prezentują statuetki, to wybór jest równie szeroki. Moja przyjaciółka uwielbia wszystkie, które prezentują postaci, a także pomniki przyrody. Mnie osobiście najbardziej przypadły do gustu z jej kolekcji te ,które prezentują drzewa i zwierzęta. Uważam je za niezwykle pomysłowe i oryginalne. Można również na takich statuetkach wygrawerować sobie stosowny napis, przeważnie dla zabawy, ale niektórzy wykonują go po to, aby oszukać otoczenie. Kłamią, że zdobyli daną statuetkę w jakimś konkursie, co nie jest oczywiście prawdą. Są to przeważnie ludzie o niskiej samoocenie, stale potrzebujący akceptacji i bycia w centrum uwagi. Myślę, że takie zachowanie wymaga już szerszego spojrzenia u specjalisty, najlepiej u psychologa, bądź terapeuty.

Znam kilka dobrych sklepów ze statuetkami, które można odnaleźć w internecie w celu spokojnego przeglądnięcia oferty. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: ,, oryginalne i eleganckie statuetki na każdą kieszeń”, aby wejść na stronę sklepów. Wybór jest naprawdę szeroki, ceny przystępne, bywa też, że grawera jest w promocji. Wszystko zależy od tego, do czego nam dana statuetka ma służyć.