Technologia przewodów elektrycznych wzmacnianych platyną

Wąż silikonowy o niskiej lotności, utwardzany platyną, do krytycznych zastosowań farmaceutycznych, biomedycznych, kosmetycznych i spożywczych, stanowi rdzeń APSW. Rdzeń jest następnie nakładany na trzpień i owijany tkaniną z siatki poliestrowej, drutem wzmacniającym ze stali nierdzewnej 316 i dodatkowym silikonem. Utwardza ​​się go w jednorodny wąż, aby zwiększyć jego możliwości ciśnieniowe i próżniowe. Nie jest przeznaczony do implantacji i nie może być stosowany do ciągłego stosowania pary.

Kluczowe cechy zbrojonych przewodów z silikonem

przewody silikonowe zbrojoneW użyciu dostępne są z gładkim lub zwiniętym OD. Silikon o niskiej lotności odpowiedni do zastosowań farmaceutycznych, biomedycznych, kosmetycznych i spożywczych, takich jak ultra czysty transfer wody, przetwórstwo żywności, stacje mycia, systemy skidowe i inne zastosowania do odsysania i rozładowywania. Rdzeń wykonany z silikonu certyfikowanego przez National Sanitation Foundation dla materiałów wyposażenia żywności (NSF-51). Wartość twardości 70 Shore A. Przystosowane do pełnej próżni oporny na zgniatanie i załamania. Trwały i wytrzymały, a jednocześnie półprzezroczysty dla wizualnego kontaktu z przepływem. Dostępne dwa style: klasyczny oraz dla lepszego zakresu elastyczności. Ogólny zakres użytkowania w temperaturze: od -73,3 ° C do -44,4 ° C. Sterylizowalny w procesach w autoklawie, CIP, SIP i promieniowaniu gamma. Odporny na ekstremalne temperatury, atak chemiczny, ozon, promieniowanie, wilgoć i ekspozycję na środowisko. Nie nadaje smaku ani zapachu krytycznym strumieniom. Zaopatrzony w proste odcinki o długości 12 stóp. Przewody silikonowe zbrojone z identyfikacją na torbach. Udokumentowana kontrola jakości. Dostępne są niestandardowe długości, rozmiary, kolory, specjalne czyszczenie i / lub opakowanie. Rurka i pokrywka silikonowe utwardzane platyną. Wzmocnienie poliestru drutem spiralnym ze stali nierdzewnej. Zakres rozmiarów od 1/2 „do 4”.

Uzbrojony wąż silikonowy jest wytwarzany i pokrywany przez platynę silikonem FDA. Jego szczególna półprzezroczysta i gładka struktura jest wykonana ze wzmocnionego poliestru tekstylnego. Struktura ma spiralę z drutu ze stali nierdzewnej zamkniętą wewnątrz węża. Topowy rodzaj wzmocnionego węża silikonowego ma wysoką odporność na ściskanie oraz dobrą elastyczność, nawet w większych wymiarach. Proces projektowania uwzględnia stosowanie w określonych punktach o wysokiej dynamice i do bardzo częstego przenoszenia rur. Wysoka wytrzymałość produktu. Cechuję się niezwykłą elastycznością, nawet w dużych średnicach.