Tworzenie strony internetowej dla firm

Firma rozrastała się powoli, aczkolwiek stabilnie, i w końcu doszliśmy do momentu, w którym można było śmiało zamieścić naszą ofertę na stronie internetowej. Z reklam i różnych portali korzystaliśmy od dłuższego czasu, głównie po to by zareklamować usługi i zwrócić na siebie uwagę, jednak niedawno doszliśmy z kolegami do wniosku, iż własna strona internetowa bardzo pomogłaby nam nie tylko z promocją firmy, ale również z ułatwieniem klientom korzystania z usług.

Firma tworząca strony internetowe na zamówienie

strony internetowe kościanNigdy nie korzystaliśmy z własnych stron, dlatego też w naszej firmie nie było informatyków i programistów, którzy mogliby takową stronę postawić. Również nikt z nas nie miał wystarczającej do tego wiedzy, a nie chcieliśmy polegać na amatorskich tworach, które bardziej odstraszają klientów niż przyciągają, więc postanowiliśmy zaangażować profesjonalną firmę do stworzenia naszej firmowej strony internetowej. Po krótkim rozeznaniu się w okolicznych firmach, trafiliśmy na bardzo rekomendowaną i znaną w okolicy firmę z Kościana, tworzącą strony internetowe Kościan był położony niedaleko Poznania, i wystarczyła krótka przejażdżka samochodem by trafić do siedziby owej firmy, w celu złożenia zamówienia. Mimo iż początkowo wydawało nam się iż stworzenie strony internetowej będzie dość proste, to jednak owa firma okazała się bardzo profesjonalna, a pracownicy przedstawili nam mnóstwo różnych wariantów, dodatków i funkcji, nad którymi nie zastanawialiśmy się do tej pory. Również oprawa graficzna była jednym z bardzo szeroko omawianych tematów, i początkowo mieliśmy bardzo duży problem by zdecydować się na jakieś konkretne opcje z pośród wielu, które nam przedstawiono. W końcu dopracowaliśmy szczegóły, i ustaliliśmy wstępny koszt realizacji zamówienia strony, który okazał się o wiele niższy niż te, które widzieliśmy w ofertach konkurencyjnych firm. Bardzo miłym gestem było przedstawienie nam wstępnego projektu strony przez pracowników firmy, jeszcze przed wykonaniem samej strony i uruchomieniem wszelkich wybranych przez nas dodatków.

Pozwoliło to nam dopracować stronę tak, by jak najbardziej pasowała do naszych oczekiwań, a jednocześnie była łatwa i przyjemna w obsłudze. Realizacja nie trwała dłużej niż pięć dni, choć cała zawartość strony, łącznie z narzędziami do dodawania i edycji ofert, była stosunkowo skomplikowana do zrobienia. Końcowa strona którą otrzymaliśmy i uruchomiliśmy była wykonana idealnie, jednocześnie będąc bardzo łatwą w obsłudze nawet dla osób bez doświadczenia komputerowego.