Wpływ ozonu na cerę

Terapia ozonem jest aktywnie wykorzystywana w wielu dziedzinach medycyny. W kosmetologii ozon znalazł również swoje zastosowanie ze względu na wyraźną zdolność do hamowania procesu starzenia się skóry, a także w modelowaniu sylwetki. Dodatkowo ze względu na swoje właściwości pozwala na rozwiązanie wielu problemów dermatologicznych. Dlatego jest to składnik wielu kremów w tym tych, które mają działanie przeciwzmarszczkowe.

Krem z domieszką ozonu coraz bardziej popularny

naturalny krem z ozonemW medycynie ozon stosuje się dopiero po wieloetapowym oczyszczeniu i dodatkowym wzbogaceniu tlenem. Dzięki temu ozonoterapia może być aktywnie wykorzystywana w walce z przedwczesnym starzeniem się skóry i pojawianiem się zmarszczek. Ponadto naturalny krem z ozonem eliminuje nadmierną suchość skóry, poprawia jej koloryt, normalizuje wydzielanie łoju z gruczołów łojowych. W procesie życia skórze stale brakuje wilgoci. Z tego powodu cierpią przede wszystkim komórki naskórka. Zmniejsza się tempo procesów metabolicznych i regeneracji. Z tego powodu toksyny i bakterie zatrzymywane są w tkankach, powodując różne nieprawidłowości, w tym powstawanie zmarszczek, a także wzrost tkanki tłuszczowej. Terapia kremem z ozonem jest wykorzystywana w walce z wieloma problemami kosmetycznymi i dermatologicznymi. Zabieg można wykonać zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi technikami. Szczególnie wyraźny efekt osiąga się w połączeniu z terapią iniekcyjną. Krem z ozonem na twarz to jedna z innowacji we współczesnej kosmetologii. Lecznicze właściwości tego gazu odkryli naukowcy ponad sto lat temu i tak w ciągu tych lat rozszerzył się zakres stosowania ozonu. Dawniej nikt by się nie spodziewał, że będzie on zawarty nawet w kremie do twarzy, który jest w stu procentach naturalny! I dodatkowo bezbolesny, bo na twarz klienta nakładany jest krem wzbogacony gazem, który wnika w głębokie warstwy naskórka i uruchamia naturalne procesy regeneracji.

Wskazań do stosowania kremu z ozonem jest wiele i nie ograniczają się do zahamowania procesów starzenia się skóry. Dzięki niemu następuje naturalna stymulacja odporności, poprawia się krążenie krwi, przywracane są uszkodzone tkanki, a organizmy chorobotwórcze umierają. Krem jest tez idealnym rozwiązaniem po przebytym zabiegu chirurgicznym. Po stosowaniu kremu tkanka bliznowata ulega wyraźnemu wygładzeniu. Małe blizny znikają całkowicie, a duże są wyraźnie wygładzone. Oprócz tego krem uodparnia na alergie. Ryzyko podrażnień jest wręcz znikome. Jest więc to środek dla każdego.