Wybór poradni dietetycznej w Krakowie

Od najmłodszych lata zmagałam się ze zbędnymi kilogramami. Gdy dorosłam problem nie zniknął, a w pewnym momencie zaczął być bardzo uciążliwy. Gdy po drugiej ciąży nabrałam dużej masy ciała, postanowiłam skorzystać z pomocy profesjonalistów, aby zadbać nie tylko o swój wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim zdrowie, które z dnia na dzień się pogarszało.

Profesjonalna krakowska poradnia dietetyczna

poradnie dietetyczne krakówPewnego dnia, gdy moje dzieci już spały postanowiłam na własną rękę znaleźć ośrodek, który miał mi pomóc uporać się z problemami. Jeżeli chodzi o profesjonalne poradnie dietetyczne Kraków bez cienia wątpliwości ma wiele do zaproponowania w tej kwestii. W krótkim czasie udało mi się znaleźć poradnie znajdującą się w bliskiej lokalizacji i telefonicznie umówiłam się na pierwszą wizytę. Do pierwszej wizyty przygotowałam się należycie biorąc ze sobą kompleksowe badania, które wykonałam wcześniej na polecenie dietetyka z ośrodka. Budynek poradni prezentował się ładnie zarówno na zewnątrz, jak i w środku, a ja od samych drzwi zostałam bardzo mile przyjęta przez recepcjonistkę. Po krótkiej chwili oczekiwania udałam się do gabinetu lekarza, który oprócz bycia dietetykiem posiadał także specjalizację z diabetologii. Z wyników badań dowiedziałam się, że mam podwyższony poziom cukru, który w przyszłości może prowadzić do groźnych powikłań. Ponadto, dietetyk przeprowadził ze mną gruntowny wywiad oraz przystąpił do zmierzenia obwodu talii oraz innych części ciała. Ponadto, szybko obliczył prawidłową masę mojego ciała i zapewnił, że przy odpowiedniej diecie oraz ćwiczeniach uda mi się zrzucić wagę, poprawić wygląd oraz cerę. Przy kolejnych wizytach dostałam szczegółowe wytyczne co do spożywania posiłków o określonych porach dnia, o tym w jaki sposób kupować produkty do moich posiłków, jak przechowywać świeże produkty i na co zwracać uwagę przy wyborze mięsa. Wszystkie rady wzięłam sobie do serca, ponieważ chciałam odżywiać się zdrowo przy minimalnym udziale wszechobecnej chemii. Ponadto, specjaliści z poradni wspólnie z trenerami personalnymi przygotowali dla mnie zestaw ćwiczeń na siłowni oraz w plenerze. Codzienne rano i wieczorem spożywałam również różnego rodzaju suplementy, które zostały zaakceptowane przez lekarza. Po kilku miesiącach ćwiczeń, zdrowego i naturalnego odżywiania, po regularnych wizytach w przychodni zauważyłam pierwsze efekty. Moje ciało bardzo dużo zyskało, straciłam wiele kilogramów, moja skóra stała się zdrowsza, a ja byłam pełna energii.

Powrót do formy zawdzięczam wspaniałym ludziom, których poznałam podczas moich zmagań z wagą. Dzięki temu, że przyjęłam nowy plan żywieniowy, zaczęłam ćwiczyć i bardziej racjonalnie podchodzić do spraw związanych z jedzeniem osiągnęłam wspaniałe efekty. Moje zdrowie uległo znacznej poprawie, spadł mi poziom cukru, a ja znalazłam wiele wspaniałych słodyczy w zdrowszych zamiennikach.