Wypożyczalnia aut dobrym rozwiązaniem dla firmy

Kilka miesięcy temu doznałam dosyć poważnego wypadku samochodowego. W związku z tym moje auto nadawało się tylko i wyłącznie do kasacji. Nie można było nim jeździć, bo był samochód był całkowicie nie sprawny. Nie miałam więc wyjścia i musiałam jeździć autobusem, jednak to wszystko sprawiało, że w mojej pracy miałam zaległości. Osobiście prowadzę firmę i co kilka dni pojawiam się u moich klientów. Muszę działać szybko i terminowo.

Wypożyczanie aut nie jest drogie

wypozyczalnia aut krakowZ uwagi na to, że jestem właścicielem i jednocześnie przedstawicielem handlowym musiałam jakoś wybrnąć z tej sytuacji. Nie mogłam sobie pozwolić na jakiekolwiek zaległości. Nie miałam auta, nie miałam nawet takich oszczędności, by móc kupić nowe. To wszystko było takie proste. Sytuacja w firmie powoli mnie przerastała. Myślałam nawet o zamknięciu, ale nie poddawałam się. Spieszyłam się z pracą i jeździłam taksówkami, lecz i to przestało mi się to opłacać, ponieważ wiadomo że takie są bardzo drogie. Mój tata powiedział, że jego kumpel prowadzi wypożyczalnie samochodów. Zaproponował, abym skorzystała z usług tej firmy. W końcu jest to usługa dla takich osób, jak ja, którzy chwilowo nie posiadają auta a posiadają prawo jazdy. Jednak czy mi się to wszystko opłaca? Postanowiłam, że zadzwonię do kolegi mojego taty, który prowadzi firmę o nazwie wypozyczalnia aut Krakow. Rozmowa telefoniczna przebiegła bardzo szybko i miło. w trakcie rozmowy zapytałam się o formalnościach związanych z wypożyczaniem aut. Dowiedziałam się też wielu bardzo ważnych kwestii związanych z ceną takiej przyjemności. Generalnie chodziło o to, że im dłużej trzymam samochód w tym jest taniej. Jeżeli zaś wypożyczam na godzinę stawka wynosi kilka złotych, z kolei jeżeli wypożyczam na dwie godziny stawka wynosi pięćdziesiąt dodatkowych procent tej kwoty i tak dalej, a więc mogłam wypożyczać auto na całe dni. Mi wystarcza samochód dwa razy w tygodniu. Można więc było uznać ,że mi się to całkowicie opłacało. Oczywiście oprócz tego musiałam inwestować benzynę, no ale tutaj już nie było żadnego problemu, ponieważ to sobie odliczę na firmę. Jedno jest pewne – wypożyczalnia aut spadła mi z nieba bo auto było mi bardzo potrzebne, ażebym trafiała do klientów na czas, a czas to pieniądz.

Dodatkowo zaoszczędziłam na biletach autobusowych, które również nie były wcale takie tanie. Nie mówiąc już o taksówkach! Nie posiadam swojego auta, ale dzięki temu, że wypożyczam samochód w firmie kolegi mojego ojca przyjeżdżam bardzo ładnym i eleganckim samochodem do moich klientów. Auto bardzo dobrze się sprawuje. Cieszę się, że znalazłam optymalne rozwiązanie tej sytuacji.