Zaawansowane wyposażenie do sal koncertowych

Sala konferencyjna znajdująca się w siedzibie firmy była miejscem w którym odbywały się spotkania pracowników i kadry kierowniczej pracującej na całym świecie, więc dokładaliśmy wszelkich starań, by była ona jak najnowocześniejsza, ale również i najwygodniejsza. Przedstawiane tam dane i podejmowane decyzje miały ogromny wpływ na działanie firmy, dlatego chcieliśmy by były one podejmowane w komfortowym i nowoczesnym otoczeniu.

Nowocześnie wyekwipowana sala konferencyjna

kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnychPodczas wyposażania sali konferencyjnej, ważne było nie tylko samo umeblowanie, które powinno być nie tylko wygodne ale również i funkcjonalne, nie ograniczając możliwości ruchu i przeprowadzania prezentacji, ale również nagłośnienie i systemy wizualne. Na tak dużej sali jak nasza, bowiem, często zdarzało się iż osoby siedzące najdalej od ekranu projekcyjnego miewały problemy z odczytaniem wszystkich przekazywanych danych. Z tego powodu, zdecydowaliśmy się zaopatrzyć w najnowocześniejsze, kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych od jednego z wiodących producentów sprzętu audiowizualnego. W skład owego wyposażenia wchodziły bodaj wszystkie elementy, potrzebne do stworzenia nowoczesnego systemu projekcyjnego, ale również bardzo wygodne  umeblowanie, które umożliwiało przeprowadzanie bardzo długich posiedzeń w komfortowych warunkach. Wyposażenie elektroniczne było jednym z najbardziej zaawansowanych systemów projekcyjnych, i składało się z projektora laserowego o najwyższej rozdzielczości wyświetlanego obrazu, połączonego z komputerem osobistym, którego programy mogły być sterowane za pomocą bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych i pilotów prezentacyjnych, które umożliwiały bardzo łatwe nawigowanie po wyświetlanych stronach, ale również przekazanie informacji w nowoczesny, a jednocześnie bardzo przejrzysty sposób.

Ekran projekcyjny był trzykrotnie większy niż większość standardowych odmian, więc pozwalał na dokładne zapoznawanie się z przekazywaną treścią nawet osobom siedzącym na drugim końcu sali, a jednocześnie nie męczył oczu osób siedzących najbliżej, dzięki powierzchni antyodblaskowej, przeznaczonej właśnie do ekranów projekcyjnych o dużej przekątnej. Nagłośnienie składało się z wysokiej jakości głośników umieszczonych tuż pod sufitem, dzięki czemu każda prezentacja mogła być przekazana dokładnie i zrozumiale. Nowoczesna sala konferencyjna, wyposażona w bardzo zaawansowany sprzęt spotkała się z bardzo dużym uznaniem pracowników, będących pod wrażeniem nowego wyposażenia i jego dużych możliwości.