Zabieg przedłużania włosów

Obecnie coraz więcej kobiet zaczyna korzystać z usług fryzjerskich pod kątem przedłużania swoich włosów. Jest to od kilku lat bardzo popularna usługa przez wzgląd nie tylko na panującą modę na noszenie długich fryzur, ale również dlatego, że dziś efekty takiego zabiegu są nieporównywalnie lepsze od tych, jakie mogliśmy osiągnąć dawniej, gdy mało kto jeszcze wiedział o tej usłudze.

Długie włosy bez zapuszczania

przedłużanie włosów w katowicachPomimo tego, że sam zabieg przedłużania włosów nie jest nowością w naszym kraju, bowiem można było się na takowy umówić do fryzjera już dekadę temu, tak dopiero obecnie zyskuje on na swojej popularności. Powodem tego jest zarówno moda na długie włosy, jak i oczywiście fakt, że dzisiejsze efekty przedłużania są niezwykle naturalne. Wielu kobietom ciężko jest zapuścić swoje własne włosy. Łamiące się końcówki, zanieczyszczone powietrze, które potrafi bardzo osłabić nasze włosy, stres, dieta oraz inne czynniki sprawiają, że nasze włosy nie zawsze wyglądają tak, jakbyśmy sobie tego życzyły. Przedłużanie włosów w Katowicach jest jedną z najpopularniejszych usług fryzjerskich. Możemy w tamtejszych salonach umówić się na ten zabieg z użyciem najnowocześniejszych metod przedłużania, które nie obciążają naszych włosów, nie niszczą ich, a zapewniają bardzo naturalne rezultaty. Oznacza to, że miejsca łączeń nie są w ogóle widoczne dzięki czemu możemy na co dzień spinać włosy w dowolny sposób bez obawy o to, że nasz sekret” wyjdzie na jaw, a nasza fryzura będzie przez to wyglądać tandetnie i nieestetycznie. Do takich nowoczesnych sposobów przedłużania zalicza się metodę kanapkową oraz przedłużanie włosów laserowo. Dobór danej metody zależy od tego w jakiej kondycji są nasze włosy oraz która z tych metod po prostu najbardziej nam odpowiada. Metoda kanapkowa będzie z pewnością polecana dla osób niecierpliwych bowiem przedłużanie tym sposobem zajmuje naprawdę mało czasu. Z kolei przedłużanie laserowe potrafi być nieco bardziej czasochłonne, za to na podciągnięcie łączeń można się udać nawet i po sześciu miesiącach od doczepienia włosów.

Bez względu na to na jaką metodę przedłużania się zdecydujemy pamiętajmy o tym, aby zabieg zawsze wykonywać u fryzjera ponieważ tylko on zagwarantuje nam poprawne doczepienie włosów, a co za tym idzie naturalne efekty całego zabiegu. Ponadto fryzjer też dobierze odpowiednio strukturę włosów przedłużanych do naszych naturalnych tak, aby były nie do odróżnienia oraz w razie potrzeby ufarbuje je na kolor identyczny, jak ten, który nosimy na głowie. Farbowanie włosów doczepianych wymaga umiejętności w tej kwestii ponieważ włosy pozbawione cebulek inaczej przyswajają farbę.